in ,

2019 Da En Çok Aratılmış 10 Dizi

Bu listemizde ise 2019 yılında en çok aratılmış 10 tane diziye bakacağız. Bu diziler içerisinde favorinizi yorumlarda belirtmeyi unutmayın. Hadi şimdi listemize geçelim ve görelim 2019 da en çok aratılmış 10 dizi neymiş.

google trends

2019 Da En Çok Aratılmış 10 Dizi

Bu sefer listeyi direkt olarak yazacağız önceki gönderide teker teker yazıp altlarına bir açıklma girmiştik. Bu sefer öyle olmayacak yapacağımız şey buraya kısa bir genel açıklama sonrasında liste. Listede zaten birçoğunuzun duyduğu yada izlediği diziler var zaten baktığınızda göreceksiniz. Eğer içlerinden herhangi birisi favori dizinizse yorumlara yazabilirsiniz. Yada yeni diziler keşfedip onları bundan sonra izleyebilirsiniz listeye geçmeden önce söylemek istediğim birşey var bu liste en çok izlenmiş diziler değil en çok aratılmış diziler listesi. Ve veriler bizim verilerimiz değildir, google verileridir. Yani liste yanlış gibi birşey yok çünkü bu en çok aratılmış diziler listesi. Neyse hadi listeye geçelim.

  1. Game of Thrones
  2. Stranger Things
  3. Chernobly
  4. When They See Us
  5. The Umbrella Academy
  6. The Mandarolina
  7. बालवीर
  8. Euphoria
  9. मोटू पतलू
  10. Dead To Me

Diziler bu şekilde ! hint dizileri bile listede 2 farklı sırayı sonlardan kapmış durumda.

 

Benim Düşüncelerim

Gerçekten hint dizileri olması biraz tuhaf, aslında tuhaf değil neden tuhaf dğeil 2 milyar nüfusu olan bir ülke ve Google da ülkenin yarısı arama yapınca zaten listeye girmeleri yeterli oluyor bu yüzden aynı şekilde çin dizileride buraya girebilirdi eğer olsaydı diye düşünüyorum. Bence güzel bir liste zaten ilk 3 birçok kişinin duyduğu ya da izleidği dizilerden oluşuyor. Kısacası yine normal bir liste diyebiliriz en azından bence öyle. Sizde kendi yorum ve düşüncelerinizi yazabilirsiniz.


Beğenebileceğiniz İçerikler

Google Trends Nedir ?

İçerik Hakkında Ne Düşünüyorsun?

Yazar: Enes Bekar

Yıllardır E-Spor ve Oyunlarla ilgiliyim hem oynuyorum hem izliyorum hem de olan bitenleri takip ediyorum. Oyunların dışında internet ve teknoloji dünyası hakkında olan şeyleri de elimden geldiği kadarıyla takip etmeye çalışıyorum. Bunu yaparken de gerçekten eğleniyorum ve daha da ötesi yeni şeyler öğreniyorum. Bu öğrendiğim yeni şeyleri de burada sizlerle paylaşmaya çalışıyorum.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

2019 da en çok aratılmış 10 film

2019 Da En Çok Aratılmış 10 Film

en çok aratılmış 10 müzik

2019 Da En Çok Aratılmış 10 Müzik