2019 Da En Çok Aratılmış 10 Müzik

Belki sizde her gün her saat müzik dinliyorsunuz peki hiç merak ettiniz mi ? Bitirmek üzere olduğumuz 2019 da en çok aratılmış 10 müzik hangileri diye. Merak ettiyseniz gelin beraber inceleyelim hangisiymiş bu müzikler. Müzikler tüm dünyada en çok aratılmış müzikler belirli bir ülke için değil not olarak bunuda söylemeliyiz bence.

en çok aratılmış 10 müzik

2019 Da En Çok Aratılmış 10 Müzik

Listenin en başında bence biliyor olmanız gereken bir şarkı var Old Town Road bence birçoğunuz dinlemişsinizdir hatta belki aranızda zil sesi yapanlar bile olabilir herneyse devam edelim. Listenin en sonunda ise bu arad kötü anlamda değil en sonunda dediğimiz müzik, dünyada en çok aratılmış 10. müzik oluyor (2019 yılı için). Listenin sonundaki müzik Bad Guy hepimiz yine bu müziği duymuş olma ihtimalimiz oldukça yüksek çok trend olmuş bir müzikti hatırlayacaksınız zaten, YouTube’a gidip dinlerseniz hatırlarsınız. Şimdi gelin listenin tamamına bakalım listenin tamamında hangi müzikler yer alıyor.

  1. Old Town Road
  2. 7 Rings
  3. Shallow
  4. Señorita
  5. Memories
  6. Into The Unknown
  7. A Whole New World
  8. Sunflower
  9. Sexy Lady
  10. Bad Guy

 

İşte listemiz bu 2019 da en çok aratılmış 10 müzik bu listede aynı zamanda bence birçoğumuz listenin ortasındaki birçok müziği bilmiyoruz ama en baştakini ve sondakini biliyoruz.

 

Benim Düşüncelerim

Gün geçtikçe yeni şarkılar müzikler çımaya devam ediyor 2019 içinde de en çok aratılanlar bunlar olmuş bakalım 2020 de ne olacak 2020 de yine aynı içeriği göreceksiniz ama bakalım o zaman hangileri daha fazla aratılacak. Hangi sanatçıların şarkıları çıkacak hangi TouTuber’ın şarkısı 100 milyon izlenmeyi geçecek. Herneyse eğer içlerinden bir favori şarkınız müziğiniz var ise yorum kısmında belirtmeyi unutmayın aşağıdan yorum yapabilirsiniz. Şimdi sizi başka içeriklere gönderiyorum bende yenilerini oluşturuyorum.


Beğenebileceğiniz İçerikler

Gooogle Trends Nedir

En Çok Aratılmış 10 Film

En Çok Aratılmış 10 Dizi

Öncekini Oku

2019 Da En Çok Aratılmış 10 Dizi

Sonrakini Oku

İnternetten Daha Hızlı Dosya İndirme (Dosya İndirme Programı)

Yorum yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir