in ,

Başka Birinin Telefonuna Girmek İçin Neler Yapılmalı 2021?

Teknoloji çağında yaşayan bizler cep telefonlarımızdan ayrılamaz haldeyiz. Fotoğraflar, mesajlar, telefon numaraları, önemli notlar, kişisel bilgiler ve daha birçok bilgiyi telefonlarımızda depoluyoruz. Bunca bilginin sadece tek bir cihazda toplanması, başkasının telefonuna sızdığımızda hepsine erişebileceğimiz anlamına geliyor.

Karşı Tarafın Telefonuna Girmek İçin En İyi Uygulama

Günümüzde herhangi bir sebepten dolayı başkasının telefonuna sızma işlemini gerçekleştirmemiz gerekebilir. WhatsApp konuşmalarını takip etme veya gelen ve giden aramaları kontrol etmek isteyebilirsiniz. Nedeni fark etmese de nasıl yapılacağı oldukça önemli olan bu işlem için gerçekten iyi bir uygulamaya ihtiyacınız olacak. Sizler için bu doğrultudaki en iyi 3 uygulamayı sizler için şu şekilde sıralayabiliriz:

 1. mSpy
 2. The SpyBubble
 3. Mobile Spy

mSpy

Bu sıralamayı da göz önüne alarak beğenimizi en çok kazanan mSpy uygulamasını başka bir telefona bağlanmak için kullanmanızı kuvvetle öneririz. Başkasının telefonuna sızarken olabildiğince bilgiye erişebilmek en önemli unsur ve mSpy bunu tamamen karşılıyor. Sadece kimin arandığını görmekle kalmayıp ne zaman ve ne kadar konuşulduğunu da görmeyi kim istemez ki?

Üstelik mSpy’ın sunduğu bilgiler sadece aramalar ya da mesajlarla kalmıyor. mSpy ile:

 • Başkasının telefonuna girdiğinizde konumundan e-postalarına kadar tüm kişisel bilgilerini görüntülemeniz mümkün oluyor.
 • Gizliliğinizi en üst derecede koruyan mSpy sayesinde karşı tarafın telefonunun ekran kaydını bile alabiliyorsunuz.
 • Keylogger özelliği sayesinde ekran tuş hareketlerini kaydedip önemli bilgilere erişebiliyorsunuz.
 • İnternet arama geçmişine ve ziyaret edilen sayfalara erişebiliyorsunuz.
 • Telefondaki kayıtlı tüm dosya, fotoğraf gibi medya bilgilerine erişim de mümkün.

SpyBubble

Araştırmalarımız sonucu bilgi edindiğimiz bir diğer başka bir telefona bağlanma uygulaması ise SpyBubble. İnternet sitelerine girip üyelik satın aldıktan sonra kullanmaya başlayabileceğiniz SpyBubble uygulaması ile

 • Snapchat,
 • Whatsapp,
 • Facebook

Gibi uygulamaların mesajlarına erişebiliyorsunuz. Her tarayıcıda çalışan SpyBubble uygulaması ile bilgisayardan başkasının telefonuna girmek de mümkün oluyor. SpyBubble ile başkasının telefonuna girmek gerçekten çok kolay ve kullanışlı.

Mobile Spy

Mobile Spy da kullanabileceğiniz bir başkasının telefonuna sızma uygulaması. Bahsettiğimiz diğer uygulamalar gibi gizliliğinize önem veren Mobile Spy aynı zamanda telefonuna sızdığınız kişinin cihazında şarjın hızla azalmasını engelliyor ve başka bir telefona bağlandığınızın ortaya çıkmamasını sağlıyor.

Bunların yanı sıra, Mobile Spy uygulamasını kullanarak gerçek zamanlı karşı tarafın mikrofonuna ve kamerasına erişmeniz de mümkün oluyor.

Mesajların takibi, arama takibi, telefon içeriğine erişim gibi casusluk hizmetlerine de yine Mobile Spy ile sahip olunabiliyor.

Başka Birinin Telefonuna Girme Uygulamaları ile Edinebileceğiniz Bilgiler

Peki başkasının telefonuna sızma uygulamaları ile hangi bilgileri edinebilirsiniz? Bu sorunun cevabı oldukça detaylı. Başkasının telefonuna girildiğinde genellikle ilk akla gelen yerler Facebook, Instagram, Snapchat ya da Twitter gibi sosyal medya platformları ve mesajlaşma uygulamaları oluyor fakat casusluk uygulamaları size bundan daha fazlasını sağlıyor. Casusluk uygulamaları sayesinde kısa mesajlar ve aramaların yanında karşınızdaki kişinin o anki konumunu canlı olarak görebilme imkanına sahip olursunuz.

Bunların yanı sıra belki de sizi aldatan eşinizi onun galerisindeki fotoğraflara erişerek yakalayabilir ya da küçük çocuğunuzun arkadaşlarıyla buluştuğunda gerçekten ne yaptığını öğrenebilirsiniz. Karşınızdaki kişinin telefonuna önceden indirilmiş olan uygulamaları kontrol edebilir, rehberindeki kayıtlı kişilere ulaşabilir ve takvimini inceleyebilirsiniz. Takvim gibi bir alana ulaşmanız telefonuna sızdığınız kişinin gelecekte ne planladığına dair size bir fikir verebilir.

Örneğin iş yerinde yarış halinde olduğunuz rakibinizin bir sonraki projede ne yapacağını öğrenmek sizi ileri geçirebilir.

Ayrıca başka birinin telefonuna girmek için kullanacağınız bu casusluk uygulamaları ile internet aktiviteleri ve internet geçmişlerini görebilir, çocuğunuzu zararlı sitelerden koruyabilirsiniz. Özet olarak, başka birinin telefonuna girdiğinizde,

 • Sosyal medya platformları ve mesajlaşma uygulamaları
 • Kısa mesajlar ve aramalar
 • Konum
 • Daha önceden indirilmiş uygulamalar
 • Galeri
 • Takvim

Gibi alanlara erişebiliyor olacaksınız.

Casusluk Uygulamaları Kullanmanın İyi ve Kötü Yanları

Kullanıldığında hayatımızı kolaylaştıracak casusluk uygulamalarının iyi ve kötü yanlarını sizler için araştırdık. Gelin, bu iyi ve kötü tarafları beraber inceleyelim.

Avantajlar

Karşı tarafın telefonuna girmemizi sağlayan casusluk uygulamalarının birçok iyi yanı var.

 • İlk akla gelen taraf elbette bu tür uygulamaların uzaktan kontrol edilebilmesi olacaktır.

Bilgilerini öğrenmek istediğiniz kişinin telefonunu alıp şifresini tahmin etmeye ya da o telefonunu kullanırken ekrana göz ucuyla bakmaya çalışabilirsiniz fakat siz de bunları yaparken yakalanma ihtimalinizin ne kadar fazla olduğunun farkındasınızdır.

 • Dediğimiz gibi, başkasının telefonuna girmek bolca gizlilik gerektiren bir iş.

Özel bilgilere erişmeye çalıştığınızdan dolayı yakalanmamalısınız. Casusluk uygulamaları tam olarak bunun için varlar çünkü karşınızdaki kişinin telefonuna indirildiklerinde cihazı kullanan kişinin uygulamayı fark etmesi çok zor.

 • Casusluk uygulamalarının kullanıcı dostu ara yüzlere sahip olması da başka büyük bir artı.

Bu sayede kullanımları oldukça kolay ve herkes tarafından anlaşılabilir bir durumda.

Peki, bu uygulamaların kötü tarafları neler olabilir?

Dezavantajlar

Avantajlarının pek çok kişiyi cezbettiği bu casusluk uygulamalarının kimi dezavantajları da bulunur.

İlk kötü özellik olarak casusluk uygulamalarının ücretsiz olmamasını söyleyebiliriz. Bunun nedeni ise oldukça açık: Bu uygulamalar gerçekten çok etkili ve bu etkiye sahip olabilmek için gelişmeye ihtiyaç duyuyorlar.

Casus uygulamalarının bir diğer talihsiz yanı da en iyi sonucu alabilmek için karşınızdaki telefona erişiminizin olması gerekmesi. Bu bazı kullanıcıları zorlayabilir fakat hedef telefonun yazılım kısıtlamalarının kaldırılması halinde neredeyse tüm bilgilere ulaşabileceğinizi unutmayın.

Bu tür uygulamalar her ne kadar rooting veya jailbreak gibi işlemler yapılmadan da kullanılabilseler de bu tür yazılım kısıtlamaları olmadan daha fazla özellik sunabilirler.

Son olarak, casusluk uygulamasının hedef kişinin kişisel bilgilerine erişecek olması da kötü bir taraf olarak sayılabilir. Yine de özel bir dedektif tutmuş olsanız da aynı durumu yaşayacaktınız fakat bu uygulamalar topladıkları bilgilerin tamamen güvende olduğunu özellikle belirtiyorlar.

Sonuç

Sonuç olarak başkasının telefonuna girmek için casusluk uygulamalarından en iyilerini bulmanın önemini tekrar vurgulayabiliriz. Araştırmalarımız sayesinde mSpy uygulamasının en etkili sonucu veren casusluk uygulaması olduğunu keşfettik ve bu başkasının telefonuna sızma uygulaması sayesinde mesajların dışında galeri, takvim, rehber, sosyal medya platformları ve daha birçok kişisel bilgi barındıran telefon kısımlarına erişebilirsiniz.

İçerik Hakkında Ne Düşünüyorsun?

Yazar: Enes Bekar

Yıllardır E-Spor ve Oyunlarla ilgiliyim hem oynuyorum hem izliyorum hem de olan bitenleri takip ediyorum. Oyunların dışında internet ve teknoloji dünyası hakkında olan şeyleri de elimden geldiği kadarıyla takip etmeye çalışıyorum. Bunu yaparken de gerçekten eğleniyorum ve daha da ötesi yeni şeyler öğreniyorum. Bu öğrendiğim yeni şeyleri de burada sizlerle paylaşmaya çalışıyorum.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

en çok tercih edilen meslekler maaşları detayları

En Çok Tercih Edilen Meslekler & Bölümler

film and series watch sites dizi izleme siteleri

Dizi İzleme Siteleri – Ücretli Ve Ücretsiz 20 Site