Bilgisayarım Simgesini Masaüstüne Getirme Windows 10/8

Merhaba bu makalede sana bilgisayarım simgesini masaüstüne getirme işleminin Windows 10 üzerinde nasıl gerçekleştiğini göstereceğim. Her neyse çok uzatmayayım ve yavaş yavaş makaleye geçelim, bu makalede bizi bir video destekliyor olacak makaleyi okumak yerine videoyuda izleyebilirsin.

Windows 10 veya 8 üzerinde bilgisayarım simgesini geri getirmek istersen aslında yapman gerekenler oldukça basit, masaüstüne sağ tıkla ardından kişiselleştir seçeneğini seç. Gelen ayarlar bölümünden sol tarafta olan barlardan temalar kısmına geçiş yap sonra ekranın sağ kısmında masaüstü simge ayarları yer alacak buraya tıkla. Gelen ekrandan istediğin simgeyi masaüstüne ekleyebilirsin.

Bilgisayarım Simgesini Masaüstüne Getirme

Aşağıya videoyu bırakıyorum zaten 2-3 dakika bir şey yani kısa bir video. İster videoyu izleyerek yap ister makaleyi okuyarak sana iki seçeneğide sundum istediğin şekilde yapabilirsin. YouTube’da izle.

 

Özet

İşte bilgisayarım simgesini masaüstüne eklemek bu kadar kolay, tek yapman gereken kişiselleştiri kullanmak zaten en yukarıda nasıl yapacağını adım adım anlattık. Detaylara yukarıdan ulaşabilirsin.

Benim Düşüncelerim

Hepimizin sürekli unuttuğu bir şey bende bununla alakalı bir video çekmek istedim eğer seninde işine yaradıysa ne mutlu bana.


Önerilen İçerikler

Bilgisayar Hızlandırma FPS Arttırma

CS:GO Ping Düşürme

Instagram Biyografi Sözleri

Öncekini Oku

Dip Ses Temizleme – Videolardaki Uğultu Nasıl Kaldırılır

Sonrakini Oku

En İyi Diziler Listesi – Türk Ve Yabancı Diziler

Yorum yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir