in , ,

CS:GO Bunny Kodu – Bunny Hop Etkinleştirme

CS:GO Bunny kodu etkinleştirme

Merhaba, bu kısa rehberde sana CS:GO bunny kodunu kullanarak nasıl “bunny hop” özelliğini açabileceğini göstereceğim. Öyleyse hiç durmadan rehbere geçelim.

csgo bunny kodu
CS:GO Bunny Kodu

Öncelikle Bunny veya Bunny Hop nedir kısaca onu anlatalım. Bunny tekniği CS:GO tarihinde çok eskilere dayanır, CS 1.6 zamanından beri oyuncuların gerek üstünlüğü ele geçirme, gerek sırf eğlencesine diye tercih ettiği bir tekniktir ve her zaman kusursuz yapmak mümkün değildir. Basitçe anlatmak gerekirse oyun içi karakterinizi birden fazla kez art arda zıplama zamanlamasını kaçırmadan, karakteri hızlandırmaktır. Çoğu profesyonel oyuncu bu tekniği kendi yöntemleriyle kullanmaya çalışır fakat en bilindiği mouseun scroll atamaktadır bu konuyu da bir sonraki makalede anlatacağız.

Şimdi asıl konumuza geri gelelim, bunny özeliğini nasıl açarız? İlk olarak açmamışsanız oyununuzun ayarlar menüsünden geliştirici konsol özeliğini aktif hale getirmeniz gerekmektedir. Sonrasında bunny hop özelliğini açmak istediğiniz sunucuya giriş yapın. Bu özelliği açabilmek için resmi bir sunucuda olmamanız gerekir ayrıca sunucuda “admin” yani yönetici olmanız gerekir. Eğer sunucuya giriş yaptıysanız aşağıdaki adımları takip edebilirsiniz.

CS:GO Bunny Aktifleştirme Kodu

  • İlk olarak “é” tuşuna basıp konsolumuzu açalım.
  • Daha sonra “sv_cheat 1” komudunu girelim ve enter’a basalım.
  • Son olarak “sv_autobunnyhopping 1″ yazıyoruz ve tekrardan enter’a basıyoruz.
  • Bunny hop özelliği bundan sonra aktif hale geliyor, lakin çalışmaz ise “sv_restart 1” kodunu giriyoruz.
csgo bunny

Evet şu andan itibaren aralıksız bir şekilde zıplayabiliyoruz. Topluluk sunucularına kıyasla biraz daha yavaş bir hızda bunny yapabiliyoruz. Lakin bunun çözümü de kodlar yardımıyla mümkün. Eğer üsteki belirtilen kodları girdikten sonra bunny yaptığınızda tatmin olmadıysanız, tekrardan oyun içi konsol menüsünü açıp aşağıdaki kodları girmeniz yeterli olacaktır.

CS:GO Bunny Kodları (Daha Hızlı Bunny İçin)

  • sv_cheats 1
  • sv_autobunnyhopping 1
  • sv_airaccelerate 1000 (1000-2600 arasıdır ama isterseniz varsayılan seçeneğinde bırakabilirsiniz ama bunny’i hızlı yapmak için daha yüksek olması daha iyi olacaktır.)

Bu komutları yazdıktan sonra daha hızlı bunny yapabileceksiniz ayrıca CS:GO’nun hız limitlerini artıracaktır. Bunlarla, zıplamadan sonra hızlanacak ve sonunda A Long’dan Dust II’ye tek bir doyurucu adımda kapatabileceğiniz bir noktaya ulaşacaksınız.

Bugünkü makalemizde de CS:GO Bunny kodunu etkinleştirme ve onu nasıl daha hızlı hale getirebileceğimizden bahsettik. Bu kodu kullanarak arkadaşlarınızla veyahut kendi yaptığınız antrenmanları daha eğlenceli hale getirebilirsiniz.

Benim düşüncelerim:

İlk olarak bu kodlar oyun içi yeteneğinizi geliştirmez tamamen eğlence amaçlıdır. Eğer oyunu nasıl daha iyi oynayabileceğinizi merak ediyorsanız bu rehber sizin için değil. Ama bu kod özelikle kafa dengi bir arkadaşınızla saatlerce cıvıtmak istiyorsanız birebir fakat bu kodu genelde aim antrenmanı gibi veya benzeri alıştırmalarda kullanmamayı tercih ediyorum çünkü genel olarak eğlence amaçlı kullanılan bir konsol kodu. Neyse bugünlük benden bu kadar. İyi eğlenceler iyi oyunlar.


Önerdiğim İçerikler

CS:GO Crosshair Kodları

CS:GO Rank Atlama Rehberi

İçerik Hakkında Ne Düşünüyorsun?

Yazar: Kamil Yağmur

Merhaba adım Kamil 20 yaşındayım ve bu sitede geneler olarak oyun içerikli makaleler yazıyorum. Oynadığım ve meraklı olduğum oyunları ve konuları sizlerle de paylaşıyorum.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

cs go kasa açma siteleri

CS:GO Kasa Açma Siteleri – 2022 (Bu Siteler Nasıl Çalışıyor)