in , , ,

CS:GO Kasa Açma Siteleri – 2022 (Bu Siteler Nasıl Çalışıyor)

Bu makalede sana CS:GO kasa açma siteleri hakkında bahsedeceğim. Aynı zamanda sana kasa açma sitelerinin genel olarak nasıl çalıştığınıda anlatacağım. Bu sayede makaleyi okuduktan sonra artık kolay kolay paranı sitelere kaptırmayacaksın ve kazanan taraf sen olacaksın.

CS:GO borsa sistemi olan bir oyun olduğu için onlarca kumar sitesine sahip, internet üzerinde CS:GO skinleri kazanabileceğin birçok site mevcut. Bu makalede sana güvenilir olan birkaç tane siteyi önereceğim ve bu sitelerin çalışma algoritmasından yani nasıl bir sisteme sahip olduklarından bahsedeceğim. CS:GO kasa açma sitelerinin başında gelen sitelerden biri olan CS:GO Live, CS:GO Net, Hellcase, ve Forcedrop. Bu web sitelerin bazıları eski bazıları ise yeni. Bu makalede bu sitelerden de bahsedeceğiz.

CS:GO Kasa Açma Siteleri

CS:GO skinleri kazanman için yapılmış olan bu siteler kısaca nedir ve ne işe yarar gelin biraz bundan bahsedelim. Bu siteler basit bir mantıkla skin kazanman için hazırlanmış kumar siteleridir belli bir bakiye yatırdıktan sonra sitede bakiyen yettiği kadarı ile kasa açabilirsin. Aynı zamanda açtığın kasalardan çıkan kostümleri (skin) sitede bulunan bazı mini oyunlar sayesinde yükseltebilirsin. Ya da kazandığın kostümleri satıp yeni kasalar açabilirsin. Aynı zamanda her sitede sadece kasa açma değil kasa açma dışında ekstra mini oyunları mevcuttur. Mesela “upgrade” bu mini oyun sayesinde kazandığın skinleri belirli bir oran ile yükseltebilirsin eğer yükseltmede başarıs olursan kazandığın kostümü kaybedersin. İşte CS:GO kasa açma siteleri bunlardan ibarettir.

CS:GO Live

Eski ve aralarında en güzel olan kasa açma sitelerinden birisi en güzel dememin sebebi, kendi kasalarını oluşturabiliyorsunuz. Çünkü bazı sitelerde sadece sitelere ait kasaları açabilirkeb bu sitede kendi kasanı oluşturup kendi yüzdelik oranlarını belirleyip kendi yaptığın kasayı açabiliyorsunuz. Aynı zamanda sitede ücretsiz kasa ve günlük bonus da var fakat bu bonus ve kasa 5 dolar üzerinde bakiye yükleyenler için geçerli. Bundan dolayı hemen kayıt olduktan sonra ücretsiz kasa ve günlük bonusdan faydalanamıyorsunuz. Sitenin yan sitesi olan wtfskins.com da ise mini oyunlar mevcut o siteye giderek mini oyunlar oynayabilirsin.

Bunların dışında kendin kasa yapıp bir komisyon bedeli ayarlayabilirsin en fazla %3 olan bu bedel sana her kasa açıldığında kasanın fiyatının %3’ü kadar miktarda para kazandırır ve bu parayı referans sekmesinden alabilirsin. Aynı zamanda siteye girdikten sonra ekstra bakiye kazanabilmek için “exweivcom” kodunu kullanabilirsin. Bu promosyon kodlarını da referans sekmesine giderek yazabilirsin.

Diğer konuya geri dönecek olursak komisyon belirlediğin kasaları ana sayfada reklam verebiliyorsunuz ana sayfada karşına ilk başta çıkan 4 tane kasa yerine senin kasan olabilir. Bu sayede her bir kişi kasanı açtığında komisyon kazanırsın kazandığın komisyonlar hesabına yatırılır ardından bakiyen ile skin çekebilirsin çektiğin skinleri Skinleri Gerçek Para Dönüştürme Sitelerinden gerçek paraya dönüştürebilirsin. Kasalara teklif verme sistemi açık arttırma ile çalışır verdiğin teklif diğerinden yüksek olursa oraya senin kasan eklenir senden daha yüksek bir teklif veren çıkarsa onun kasası senin kasanın ya da seçtiği başka bir kasanın yerini alır.

csgo live kasa açma sitesi

Siteye buradan gidebilirsin.

Hellcase

Hellcase de eski sitelerden bir tanesi tasarımı biraz daha renkli ve canlı bir site. Ortalama 2.000-4.000 kişi canlı olarak hergün bu siteyi ziyaret ediyor zaten sitenin sağ üst tarafında ana sayfada yer alıyor. Siteye Steam hesabın ile giriş yaptıktan sonra istediğin gibi kasa açabilirsin benim gördüğüm en ucuz kasa 0.06$ fiyata sahipti. Diğer kasalarda içindeki kostümlere göre fiyatlandırılıyor. Eğer siteye girdikten sonra bizim kodumuz olan “exweiv” kodunu kullanırsan 0.40$ bakiye kazanacaksın bu bakiye ile 5 den fazla kasa açabilirsin.

Sitede çark çevirme, kasa savaşı, yükseltme ve kontrat adında farklı mini oyunlar bulunmakta. Düşürdüğünüz skinleri oralarda katlamayı deneyebilirsin. Aynı zamanda 2$ bakiye yükledikten sonra günlük ücretsiz kasaya bu siteden de ulaşabilirsin. Destek servisi de mevcut, eğer bir hata ya da farklı bir durum gerçekleşirse buradan destek servisine Steam hesabın ile giriş yapıp bilet açabilirsin 24 saat içinde sana cevap vereceklerdir. Fakat unutmadan söyleyelim destek servisi İngilizce yani Türkçe ya da diğer bir dilde yazacağın destek taleplerine geri dönüş yapılmayabilir.

Bunların yanında sitenin üst kısmında hediye şeklinde yer alan kısma gidersen zaman zaman yapılan çekilişlere katılabilirsin. Çekilişlerde oldukça pahalı ve güzel skinler mevcut. Kendim zaman zaman bu çekilişlere katılıyorum istersen sende katılarak şansını deneyebilirsin. Aynı zamanda Premium üye olabilirsin ve premium üyelik ayrıcalıklarından da faydalanabilirsin. Aylık 5$ gibi bir fiyatı var biraz pahalı sanki ama sana kalmış. Siteyi gezerek diğer özellikleri ve detayları kendin keşfedebilirsin ki zaten saydıklarımın dışında pek fazla bir detay yok.

hellcase kasa açma siteleri

Siteye buradan ulaşabilirsin.

CS:GO Net

Birçok yayıncının ve bir çok YouTuber’ın ekranında görüdğümüz bir site daha önce bende kullandım. Site oldukça güzel kötü yanı kendi kasanı yapamıyorsunuz ve kasalar birçok sitede olduğu gibi biraz aldatmalı çalışıyor aynı zamanda skinlerini siteye yatırırken çok büyük bir komisyon kesiliyor 40 dolarlık AK-47 İmparatoriçe gibi bir skini 12-13$ gibi komik rakamlara siteye yatırabilirsin. Bunun dışında sitede güzel mini oyunlar var ve diğer sitelerde olmayan güzel mini oyunlara sahip mesela şuanda yeni olan operasyon adında bir mini oyun var.

Bunun dışında diğer sitelerden çok bir farkı yok bonus kodları kullanarak %25 ya da %10 bonus elde edebiliyorsunuz burası için sana verebileceğim bir bonus kod yok. Diğer sitelerde olmayan kartlar adında bir mini oyuna sahip istersen oynayabilirsin. Ve bu sitenin özeti de bu kadar sana aynı şeyleri tekrarlamak istemiyorum bu yüzden zaten aynı olan şeyleri tekrar tekrar yazmıyorum.

cs:go kasa açma siteleri

Siteye buradan gidebilirsin.

Forcedrop

Forcedrop’un diğer sitelerden farklı bir yanı var güzel bir rütbe sistemi var oyundaki rütbeleri siteye eklemişler ve kasa açtıkça kazandığın puanlar sayesinde ekstra bonus sahibi olabiliyorsunuz site üzerinden sistemi inceleyebilirsin sitenin türkçe çeviri biraz değişik olmuş bundan dolayı İngilizce bilenlere tavsiyem İngilizce kullanabilirsin. Yine mini oyunların bulunduğu bir site her sitede bulunan temel mini oyunlar bu sitede de var. Bakiye eklemek için bir sürü yöntem var en azından diğer sitelere göre biraz daha çok fakat ne kadar kullanışlı yöntemler var orası sana kalmış.

Bunun dışında sitede yine sitenin oluşturduğu resmi kasaları açabilirsin. Yapısı ve sistemi CS:GO Net’e benziyor, hatta nerdeyse birçok kısmı aynı. İngilizce ve Rusça canlı destek servisleri var bu oldukça güzel. Ve kalan diğer şeyler yine yukarıdaki sitelerle benzer ya da aynı. Birçok YouTuber ve içerik üreticisininde sponsoru onların kasalarını bu sitede de bulabilirsiniz. Listedeki kaliteli sitelerden bir tanesi.

forcedrop

Siteye buradan gidebilirsin.

Kasa Açma Siteleri Nasıl Çalışıyor

Bu sitelerin çalışma mantığı hiçbir zaman resmi bir şekilde açıklanmamıştır herkesin gördüğü tek taraf kasa aç butonuna tıklamak ve aşağıda yer alan kostümlerden birini kazanmak. Eğer kasanın fiyatından daha pahalı bir skin/kostüm çıkartabilirsen kara geçtin demektir. Aynı zamanda benim burada anlatacağım çalışma sistemi kendi düşüncelerim ve bana göre olan şeyler 8 den fazla sitede 1000€ dan fazla para harcadım ve birsürü kasa açtım. Bana göre sana dürüst bir şekilde bu sitelerin nasıl çalıştığını anlatacağım.

Benim bunu sana anlatmam sayesinde artık paranı sitelere kolay kolay kaptırmayacaksın. Hadi gelin algoritmanın nasıl çalıştığına geçelim.

Bu sitelerin ana mantığı her zaman şu şekildedir, yüklediğin parayı ilk başta arttırmanı sağlarlar yani ilk açacağın kasalardan iyi kostümler çıkarabilirsin. Sonrasında senin kaybetmeni sağlarlar ve parayı kaybedeceğin anlar genelde en kritik anlar olur. Ben genelde açtığım ilk 3-4 kasadan karla ayrılıp siteden çıkarım bu en güvenli yoldur. Bunun yanı sıra asla bakiyenin tamamını tek seferde bitirecek kasalar açmayın çünkü böyle bir kasa açtığında genelde batarsın ve paran tek seferde gitmiş olur. Bu benim başıma sürekli gelen bir şey oldu 120 dolara çıktım 50 dolarlık kasa açtım kaybettim ardından zaten kasadaki şansın %40 kazanma olmasına rağmen 5. açışımda tekrar kaybettim eğer siteye yeni gelmiş olsaydım kaybetmeyeceğime %100 inanıyorum.

Fakat sonradan geldiğimde ve zaten belli bir miktar kar ettiğimden dolayı batmaya başladım. Tekrardan bir özet geçecek olursak. Siteye giriyorsunuz kayıt oluyorsunuz bakiye yüklüyorsunuz ilk kasaların belki ilk 10 kasa sana kazandırıyor ardından açacağın kasalar sana kaybettirmeye başlıyor. Sistemlerinin genel mantığı kısaca bu.

Peki kaybetmeye başladığımı nasıl anlar ve bunu nasıl önlersin öncelikle çıakrdığın skinleri 0.2$ da olsa sat butonuna tıklamayın sitedeki envanterinde dursun. Çünkü sürekli sat butonuna tıkladığında bakiyen sana bitmiyormuş gibi gözükecek ve kasa açmaya devam edeceksin. Ama eğer sat butonuna tıklamazsan psikolojik olarak daha dikkatli oynayacaksın. Ve doğru kararlar vereceksin, ve 2 kasadan ard arda 2 farklı kasa ya da aynı kasa fark etmez. Ard arda 2 defa kaybedersen tüm bakiyeni çekin ve siteden çıkın. Çünkü bundan sonra kaybedeceksin demek.

Bu yüzden bakiyene göre ucuz kasalar açın eğer 20 dolar bakiyen varsa 10 dolarlık kasa açmayın 5 dolarlık kasa açın. Eğer 250 dolar bakiyen varsa 50 dolarlık kasa açabilirsin. Yani bakiyeni tek seferde bitirecek ya da çok fazla harcayacak kasalara girişmeyin. Bu sayede kasadan kötü bir skinde çıksa az bir zarara uğrayacaksın ve siteden çıktığında daha fazla karda olacaksın. Ben para kaybetmeni istemem bundan dolayı sana ana mantığı ve nasıl davranman gerektiğini anlattım. Not olarak şunuda ekleyeyim çok fazla kazandığın sitelere geri dönmeyin çünkü bu sefer ilk açacağın kasalardan direkt olarak batacaksın.

CS:GO Kasa Açma Tuzakları

Sana dolandırıcılıklar hakkında da bahsetmek istiyorum. Lütfen bilmediğin herhangi bir yerde görmediğin sana mesaj olarak gelen ya da saçma bir reklam üzerinden gelen kasa açma sitelerine gitmeyin. Bu siteler hem dolandırıcı hem de hırsız olabiliyorlar yani hem yükleyeceğin para hem de Steam hesabın onların eline geçebilir. Steam hesabını geri alabilirsin belki ama paranı geri alamazsın.

Bu tarz durumlarda güvenmemen gerken başlıklardan örnek bir başlık şudur deposite olmadan yani para yüklemeden kasa açabildiğini söyleyen siteler ya da kasaların saçma bir şekilde çok ucuz olduğu siteler bu tarz siteler genelde dolandırıcıdır bu yüzden kasa açarken girdiğin sitenin güvenli olduğundan emin ol ve sana gelen linklere bağlantılara dosyalara tıklama ve açma.

Bizim Kasa Açma Deneyimlerimiz

CS:GO Live

Kafanızda biraz daha fikir oluşması için kendi deneyimlerimden bahsedeceğim. Yukarıda sunduğumuz sitelerin hepsinde kasa açtım Hellcase, CS:GO Live ve CS:GO Net üzerinde 100$’dan daha fazla para harcadım. Peki bunlarn karşılığında neler aldım? CS:GO Live ilk kasa açtığım siteydi ve 5$ koyarak 150$’a kadar çıkabilmiştim fakat o zamanlar Steam’in ban olayları yeni olduğu için skinleri direkt çekemiyordunuz öyle olsaydı çıkardığım bayoneti direkt çekerdim.

Öyle olmadığından dolayı kasa açmaya devam ettim ve 150$’dan 0$’a kadar düştüm. Çünkü algoritmada zirvedeydim ve açacağım her kasadan zarar etme olasılığım algoritmaya göre nerdeyse %100’dü. Birkaç ay sonra 20$ koyarak tekrar kasa açtım ve ardından 20$’ın 17$’ını harcadıom kalan 3$ ile açtığım kasadan AWP Asiimov çıktı ve onu sitede satarak çekebileceğim skinleri çektim bu sayede ilk defa kar etmiş olduk çıkardığımız Asiimov’un kasadaki yüzdelik şansı sadece %0,5’di.

CS:GO Net

İlk defa para yüklediğimde kendi paramla almış olduğum AK-47 Empress’i kullanmıştım. 37$ bakiyem vardı ve bu bakiyeyle beraber 2 tane daha Empress (İmparatoriçe) 1 tane AWP Atheris ve 4-5$’lık 2-3 tane daha skin çıkararak hayatımdaki en büyük karımı yapmış oldum. Geçenlerde CS:GO Net’e girip 40€ yükledim fakat elimde kalan 0€ oldu. Hiçbir şekilde güzel bir şey çıkaramadık. Ama şunu söyleyebilirim kasa açıp içerisinden pahalı bir şey çıktıysa satmak yerine upgrade’de kullanın, çok daha kolay katlayabiliyorsunuz. CS:GO Net üzerindeki diğer 4-5$ eklediklerimi saymazsak buradaki hikayede bu.

Hellcase

Bu sitede hiç katlamaya çalışmadım elimde olan birkaç skini siteye koydum. Toplamda 10$ ediyordu ve yaklaşık 45 dakikada 10$’ı bitirdim eğlenceli olmuştu ama karlı olmadığı kesindi. Hellcase üzerinde harcadığım diğer paralar site içerisindeki referanslardan gelen ücretler olduğu için onları saymıyorum. Fakat onlarıda sayarsak siteden çektiğim para +38$ gibi bir paraydı.

Forcedrop

Yüklediğim 20$’ı da birkaç kasada bitirerek hiçbir şey çıkaramamış olduk burada ok bir detay yok. Forcedrop hakkında söyleyebileceğim çok bir şey de yok. Çünkü sitede katlamak gerçekten biraz zor orada da upgrade biraz daha işe yarıyor gibi.

Özet

Bu yazıda sana CS:GO kasa açma sitelerinin nasıl çalıştığını ve nasıl hamleler ile daha fazla kar yapabileceğini anlattım. Aynı zamanda 4 farklı kasa açma sitesinden ve özelliklerinden bahsettik. Bu sayede sende istediğin kasa açma sitesinden kasa açabilirsin hatta sitelere açık arttırma ile kasanı öne çıkararak kasa açmadan bile para kazanabilirsin.

Kasa açma sitelerinin yaptığı bazı dolandırıcılık ve hırsızlıklardan bahsettim ve nelere dikkat etmen gerektiğini söyledim. Daha fazla detaya ve tüm içeriğe bu makale içerisinden ulaşabilirsin.

Benim Düşüncelerim

CS:GO kasa açma siteleri hakkında daha fazla bilgi almak için bu siteyi ziyaret edebilirsiniz.

CS:GO Kasa açma siteleri hakkında yapmış olduğumuz içerik umarım hoşunuza gitmiştir. Hem kasa açma sitelerin çalışma sisteminden hem de diğer konulardan bahsettik. Sana 4 tane güzel site önermiş oldum 2 tanesi için promosyon kodu da sunmuş oldum. Umarım kostümlerini katlarsın ve daha çok para kazanırsın. Birçok insan benim veya senin gibi kasa açmayı seviyor hem eğlenceli hem de para ve skin kazanmak için güzel bir yol. 3-4$ ile başlayıp 150$ gibi bir paraya çıktığımı hatırlıyorum. Oldukça eğlenceliydi hiç unutamadığım kasa açma anım ise 0.05 şans ile 2 dolarlık kendi yaptığım kasadan 40 dolar çıkarmam olmuştu. Discord sunucumuza gelerek bize CS:GO kasa açma siteleri hakkında sorularını sorabilirsin ve güncellemelerden haberdar olabilirsin.

Peki ya sen hiç kasa açtın mı? Ya da çok büyük paralar kazandın mı?


Önerilen İçerikler

CS:GO Sistem Gereksinimleri Ve Tahmini FPS Değerleri

CS:GO Konsol Komutları

CS:GO Rank Atlama Sistemi Nasıl Çalışır Kolay Rank Atlama

Dizi İzleme Siteleri

İçerik Hakkında Ne Düşünüyorsun?

Yazar: Enes Bekar

Yıllardır E-Spor ve Oyunlarla ilgiliyim hem oynuyorum hem izliyorum hem de olan bitenleri takip ediyorum. Oyunların dışında internet ve teknoloji dünyası hakkında olan şeyleri de elimden geldiği kadarıyla takip etmeye çalışıyorum. Bunu yaparken de gerçekten eğleniyorum ve daha da ötesi yeni şeyler öğreniyorum. Bu öğrendiğim yeni şeyleri de burada sizlerle paylaşmaya çalışıyorum.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

2 Yorum

Logo Yapma Programları

Logo Yapma Programları & En İyi 6 Logo Yapma Programı

CS:GO Bunny kodu etkinleştirme

CS:GO Bunny Kodu – Bunny Hop Etkinleştirme