in , ,

CS:GO Wallhack Kodu – Hile Kullanmadan Wallhack Yapma ?

Merhaba arkadaşlar bu makalede sizlere CS:GO Wallhack kodu nedir ne işe yarar ve bu kod ya da komut ne demek, nereye yazılır gibi konulardan bahsedeceğiz. Hız kaybetmeden makalemize ve wall hack kodumuza geçelim.

Bu kodu kullanırsak oyun içinde hile kullanmadan oyuncuları duvarların arkasından görmemizi sağlar. Aslında kod sadece oyuncuları değil bazı farklı objeleri de oyun içinde bize sağlamaktadır. Her neyse konsola yazmamız gereken kod işte bu “r_drawothermodels 2” bu kodu kullanarak wallhacki açabilirsiniz. Eğer açılmadıysa sunucunuzda hileler kapalı demektir bunu düzeltmek için şu komutu yazmanız gerekmektedir “sv_cheats 1” bu komutu yazdıktan sonra  tekrar deneyebilirsiniz. İşte CS:GO Wallhack kodu kullanımı bu kadar basittir. Herhangi bir problem yaşıyorsanız Discord sunucumuza gelebilirsiniz.

csgo wallhack duvar arkası görme komutu

CS:GO Wallhack Kodu Görünümü

CS:GO Wallhack Kodunu Nasıl Kapatırım

Bu kodun sunucunuzda kullanılmasını istemiyorsanız tek yapmanız gereken konsolu açarak “sv_cheats 0” yazmanız. Bu komutu yazdığınızda “noclip” gibi birçok komut sunucu üzerinden yasaklanacaktır. Eğer bu koddaki 0 kısmı 1 olursa tüm hileleri tekrar aktifleştirecektir. Bunu sizin gibi yetkilere sahip olan herkes yazabilir. Yani sunucuda birden fazla Yönetici yer alıyorsa bu komutu onlar da değiştirebilirler.

3. Parti Uygulama Kulananları Nasıl Engellerim ?

Şunu unutmayın bu kod sadece sunucuda yazılan komutları engeller 3. parti kullanılan uygulamalar ile hile yapan oyuncular olmaya devam edebilir. Bunu durdurmak için Faceit sunucularını kullanabilirsiniz. Faceit sunucuları ve ESEA sunucuları CS:GO üzerinde en iyi hile korumasına sahip olan sunuculardır. Bu sunuculara katılabilmek ve kendi sunucunuzu tamamen ücretsiz oluşturabilmek için web sitelerinden kayıt yaptırmanız gerekmektedir. ESEA Faceit gibi ücretsiz değildir, bundan dolayı size Faceit’i öneriyorum.

Kayıt olmak için sitelerine gidebilirsiniz. Sitelerine gittikten sonra Faceit AC adlı uygulamayı indirmeniz gerekecek bu sayede Faceit AntiCheat yani “Faceit AC” uygulaması indiren kişinin bilgisayarını canlı olarak sürekli kontrol edecektir eğer oyun dosyalarını değiştiren bir uygulama ya da herhangi bir yazılım tespit ederse anında tüm sunuculardan. Anakart seri numarası üzerinden yasaklanacaktır yani kullanıcı farklı bir hesapla tekrar oyununuza katılamaz tekrar gelebilmesi için bilgisayarlarda en uzun ömürlü alınan ve en az değiştirilen parça olan anakartını değiştirmek zorunda kalacaktır.

Bu sayede hilesiz bir şekilde oyun oynayabilirsiniz, Faceit’in şu ana kadar tespit edemediği 2 hile var. Bunlardan bir tanesi dünyanın en iyi hilesi olan GameSense (499$ gibi bir fiyata satılıyor). Diğeri ise Fatal adında bir hile (100$+ fiyata satılıyor). Bu hileler ile bile Faceit sunucularında rahat rahat oyun oynayamazsınız çünkü 9.lvl’dan sonra oyununuza canlı olarak Admin çağırabilirsiniz ve hile olan kullanıcıyı Admin maç esnasında izler eğer hile yaptığını anlarsa oyuncuyu yasaklayacaktır. Eğer Faceit hakkında daha fazla detaya ihtiyacınız varsa ve kayıtla ilgili problemleriniz varsa Discord sunucumuza gelebilirsiniz.

“sv_cheats 1” Hile Açma Komutu Olmadan Wallhack Kodunu Açabilirmiyiz

Malesef bu mümkün değildir. Çünkü zaten “sv_cheats 1” yazmamızın sebebi hilelerin kilidini açmak. Eğer bu komutu yazmazsak hiçbir hile kodunu yazamayız ve wallhack kodunu kullanamayız. Kısaca bu sorunun cevabı aslında basit bir şekilde imkansız.

 

Özet

Bu makalede CS:GO Wallhack kodu nasıl açılır ve ne işe yarar bunu gösterdik. Eğer hilesiz oyun oynamak istiyorsak ne yapabiliriz bunlardan bahsettik. Aynı zamanda diğer detaylarıda makalede cevapladık. Bu kod sayesinde artık kolayca kendi sunucunuzda wallhack kodunu yazabilirsiniz ve arkadaşlarınızı trolleyebilirsiniz. Ayrıca bir detayı merak ederseniz wallhack kodu veya başka bir csgo komudu ile alakalı yorumlarda belirtmeniz yetecektir!

Benim Düşüncelerim

CS:GO hileler ile dolu bir oyun bu Valve’ın bilerek önlemediğini hepimiz biliyoruz. Çünkü, Faceit gibi bir şirket bunu yapabiliyorsa Valve zaten isterse herşeyi yapabilir, küçük bir örnek vermek gerekirse Faceit hile konusunda katı davranıyor ve oyuncuları anakartının seri numarasından yasaklıyor fakat Steam bunu yapmıyor. Neden yapmıyor  diye soracak olursanız cevabı yok. Yapabileceği bir şey olmasına rağmen yapmıyor. Her neyse umarım aradığınız şeyi bulmuşsunuzdur bu makalenin konusu CS:GO wallhack koduydu.


Önerilen İçerikler

CS Sistem Gereksinimleri Ve Tahmini FPS Değerleri

CS:GO Kolay Ve Hızlı Rank Atlama

CS:GO Kasa Açma Siteleri

Hayatta Kalma Filmleri

İçerik Hakkında Ne Düşünüyorsun?

1.3k Puan
Upvote Downvote

Yazar: Enes Bekar

Yıllardır E-Spor ve Oyunlarla ilgiliyim hem oynuyorum hem izliyorum hem de olan bitenleri takip ediyorum. Oyunların dışında internet ve teknoloji dünyası hakkında olan şeyleri de elimden geldiği kadarıyla takip etmeye çalışıyorum. Bunu yaparken de gerçekten eğleniyorum ve daha da ötesi yeni şeyler öğreniyorum. Bu öğrendiğim yeni şeyleri de burada sizlerle paylaşmaya çalışıyorum.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

3 Yorum

  1. buradan tüm hile yapanların a*k diyorum ve makaleniz için teşekkür ediyorum wallhack kodu kullanarak arkadaşımı trollemey kaçıyorum diğer arkadaşlara kolay gelsin xd

gezegenlerin isimleri ve özellikleri

Gezegenlerin İsimleri Ve Özellikleri – Resimleri – Sırası

csgo prizma 2 güncellemesi

CS:GO Prizma 2 Güncellemesi Ve Kasanın İçindekiler