in , , ,

Dizi İzleme Siteleri – Ücretli Ve Ücretsiz 20 Site

film and series watch sites dizi izleme siteleri

Teknolojinin gelişmesi ile birlikte, film ve dizi dünyası da değişti bu makalemizde sizlere ücretli ücretsiz dizi izleme siteleri sunacağız. Eskiden bir film izlemek için ya zengin olacaktın, ya da şanslı. Ancak şimdinin dünyasında film izlemek, dizi izlemek o kadar da zor değil. Küçücük ekranlardan bile izlenebilmekte. Ancak önemli olan o küçücük ekranda bile ne kadar kaliteli ve düzgün izlediğindir. İşte bu yüzden biraz araştırma yaptım ve kaliteli film ve dizi izleyebileceğiniz siteleri bir araya getirdim.

*Not: Hiçbir şekilde korsanı teşvik veya tasvip etmediğimizi belirtmeliyiz. Dizi izleme sitelerine girerken erişeceğiniz tüm içerikleri, dizileri, filmlerin vb. yasal ve telif hakkı durumlarını kontrol etmek sizin sorumluluğunuzdadır.

Dizi & Film İzleme Siteleri

Sizler için ücretli ve ücretsiz dizi ve film izleme sitelerini iki farklı alt başlığa daha ayırdık. Ücretli olanları bir yerde ücretsiz olanları bir yerde görebilirsiniz. Yaklaşık 20 farklı sitenin bulunduğu listemize geçiş yapabiliriz. Aşağıda makalemizde bulunan tüm dizi izleme sitelerinin listesini bulabilirsiniz. Daha da aşağıda bu sitelerle alakalı detaylar mevcut olacak.

Dizi İzleme Siteleri Listesi:

 1. Yabancıdizi
 2. Dizibox
 3. Dizilab
 4. Dizimag
 5. Dizigang
 6. DiziTube
 7. Dizimov
 8. Dizilla
 9. Setfilmizle
 10. PuhuTV
 11. Netflix
 12. BluTV
 13. beIN Connect
 14. MUBI
 15. D-Smart GO
 16. Filmbox Live
 17. Turkcell TV Plus
 18. YouTube Premium
 19. Amazon Prime
 20. Disney Plus

Ücretsiz Dizi & Film İzleyebileceğiniz Siteler

Aşağıdaki siteler illegal bir şekilde servis sunmaktadır yani normalde ücretli bir şekilde izleyebileceğiniz dizileri ücretsiz kaçak bir şekilde sunmaktadır. Google arama sonuçlarında zaten bulunan siteler oldukları için listeye ekledik bu siteleri kullanmak, dizi veya film izlemek sizin sorumluluğunuzdadır.

Yabancıdizi

yabancıdizi dizi sitesi
Yabancıdizi

Çalışmaktan yorulduğunuz zaman bu siteyi açıp kolay bir şekilde kendinizi dinlendirin. Basit bir kullanımı olan bu sitede, Keşfet kısmından yeni ve güzel dizileri ve filmleri keşfedebilir, eğer hoşunuza giderse izleyebilirsiniz. Trendler kısmından, o haftanın trendlerini veya genel olarak trend dizi ve filmleri görebilirsiniz. Takvim kısımında ise dizilerin yayınlanma tariherini görür ve ona göre kendinizi ayarlarsınız. TV dizileri kısmında, sitede bulunan tüm yabancı dizileri alfabetik sırada görürsünüz. Film izle kısmı adı üstünde, izlemek istediğiniz kategoriyi seçer ve oradan bir film izlersiniz.

Tartışmalar kısmında, başlık oluşturup veya insanların oluşturdukları başlıkların altında, film veya dizi hakkında görüşlerinizi yansıtabilirsiniz. Koleksiyonlar ise bazı kişilerin sizler için hazırladığı özel listeleri gösterir. Özellikle bu virüs günlerinde tek başınıza film izlemekten sıkıldıysanız, sevgilinizi arkadaşınızı özlüyorsanız, o zaman biraz bekleyin. Yakın zamanda siteye gelecek yeni özellik olan ‘Birlikte İzle’ kısmı, size sevdikleriniz ile güzel vakit geçirme imkanı sunacaktır. Siteye buradan ulaşabilirsiniz.

Dizibox

film and series watch web sites best en iyi dizi izleme siteleri
dizibox

A dan Z ye sitede olan dizileri bulmak için yukarıdaki harflere tıklamanız yeterli olacaktır. Popüler Bölümler kısmından ise, dizilerin en çok sevilen bölümlerini bulabilir, Efsane Diziler kısmından çoğu kişinin sevdiği ve tercih ettiği filmleri bulabilirsiniz. IMDb 7+ kısmından ise, IMDb’si 7 nin üzerindeki dizileri bulabilirsiniz. Siteye buradan ulaşabilirsiniz.

Dizilab

dizilab
Dizilab

Dizi izleme siteleri makalemize Dizilab sitesi ile devam ediyoruz. Hızlı bir şekilde dizileri izleyebileceğiniz bu siteye kaydolurssanız eğer. Son İzlediklerim kısmından, son izlediğiniz dizileri görürsünüz ve kaldığınız yerden devam edersiniz. İzleme Listesi kısmından, kendiniz için yaptığınız listeleri görür ve istediğiniz gibi rahatça listenizi açar ve dizinizi izlersiniz. Takip Ettiklerim kısmında ise, sevdiğiniz dizileri takip edersiniz ve eğer dizinin ismini unutursanız, takip ettiklerim kısmına gider ve oradan aradığınız diziyi rahatlkla bulursunuz. Siteye buradan ulaşabilirsiniz.

Dizimag

ücretsiz dizi ve film izleme siteleri
Dizimag

Kulanıcı için gerçekten kolay bir kullanıma sahip olan bu sitede aradığınız dizileri rahatlıkla bulabilmektesiniz. İster Anasayfa dan bir dizi seçip izleyin, isterseniz Yabancı Diziler kısmından dizileri görmek istediğiniz sıraya göre ayarlayın. Trend kısmından ise, popüler dizileri, en çok puan alan dizileri, en çok beğenilen bölümleri görebilirsiniz. Siteye buradan ulaşabilirsiniz.

Dizigang

dizigang
Dizigang

Bu site için Yabancıdizi sitesinin biraz daha gelişmiş olanı diyebiliriz. Bu sitede ek olarak Sinema Filmleri kısmını görebilirsiniz. Oyuncular kısmından sevdiğiniz oyuncuları aratabilir ve takip edebilirsiniz. Buna ek olarak Yerli Filmler, Netflix Dizileri, Kore Dizileri ve IMDb Top 250 insanların çokça arattığı bu kategorileri görebilir ve bunların içinden, istediğiniz dizi ve filmleri seçebilirsiniz. Siteye buradan ulaşabilirsiniz.

DiziTube

series watch sites free ücretsiz film izleme siteleri
Dizitube

Çok güzel bir şekilde hazırlanmış bu sitede aradığınız her şeyi bulabiliyorsunuz. Pazartesiden Pazar gününe kadar yayınlanan tüm dizileri görebiliyorsunuz. Trend Diziler kısmından gündemdeki dizileri görebilirsiniz. Netflix Dizileri kısmından, izlemek istediğiniz Netflix dizilerini bulabilir ve izleyebilirsiniz. Başka bir yerde bulamadığınız ve hep aradığınız dizi veya film var ise ve bu sitede görmek istiyorsanız, Dizi/Film İstek kısmına tıklayıp istediğiniz diziyi veya filmi belirtmeniz yeterlidir. Siteye buradan ulaşabilirsiniz.

Dizimov

dizimov
Dizimov

Bu site için Yabancıdizi sitesinin biraz daha az gelişmiş hali diyebiliriz. Ancak ek olarak Sinema Filmleri kısmından istediğiniz kategoride istediğiniz bir filmi veya mini dizileri izleyebilirsiniz. Siteye buradan ulaşabilirsiniz.

Dizilla

dizilla dizi sitesi
Dizilla

Kolay bir kullanımı olan bu sitede istediğiniz bir diziyi, geniş bir şekilde kategorilerine ayırarak bulabilirsiniz. Sol tarafta görebileceğiniz üzere, Altyazılı ve Türkçe Dublaj kısımlarından izlemek istediğiniz bir dili seçebilirsiniz. Trend kısmından, günün öne çıkanlarını, bu ay öne çıkanları ve tüm zamanlar için en önde olan dizileri görebilirsiniz. Bunun yanında IMDb 100 kısmından kaliteli dizileri bulabilir, Kanallar kısmından, sizler için hazırladıkları kanallara göre içeriklerine bakabilirsiniz.

Dizi Önerileri kısmından sizler için Instagram sayfaları üzerinden yaptıkları dizi önerilerini görebilir ve hoşunuza giden bir diziyi bulabilirsiniz. Popüler Türler başlığı adı altında, insanların sıkça arattıkları komedi, aksiyon, gizem ve drama başlıkları altında sizler için hazırladıkları dizileri görebilirsiniz. Siteye buradan ulaşabilirsiniz. Bir sonraki dizi ve film izleme sitemize geçebiliriz.

Setfilmizle

film izleme siteleri
Setfilmizle

Bu sitede Filmler başlığı adı altında, Türkçe dublaj, Türkçe altyazılı ve yerli filmleri bulabilirsiniz. Aynı şekilde Diziler kısmında da Türkçe dublaj, Türkçe altyazılı ve yerli dizileri bulabilirsiniz. Yazılar kısmında, film ve dizi haberlerini görebilir ve film ve diziler hakkında yeni şeyler öğrenebilirsiniz. IMDb En İyiler kısmından ise, IMDb’si yüksek, yerli ve yabancı film ve dizileri görebilirsiniz. Popüler kısmında, trend olan, yerli ve yabancı film ve dizileri görebilirsiniz. Siteyi beğendiyseniz eğer, Destek kısmından, destek amaçlı biraz para verebilirsiniz. Siteye buradan ulaşabilirsiniz.

puhutv

puhutv
puhutv

Giriş yaptıktan sonra size özel bir liste veren, size özel önerilen film ve dizileri görebileceğiniz kaliteli bir site. İster yerli filmler, ister yabancı filmleri veya dizileri kolayca bulabileceğiniz bir site. Eğer isterseniz Yaşam başlığı altında belgeseller izleyebilirsiniz. puhutv Orijinal kısmında ise, puhutv’nin kendi dizilerini veya filmlerini görebilirsiniz. Siteye buradan ulaşabilirsiniz.

Ücretli Dizi & Film İzleme Siteleri

Netflix

netflix
Netflix

Son zamanlarda iyice popüler olan bu uygulamada, istediğiniz bir çok yerli ve yabancı dizi ve filmleri bulabilme imkanına sahipsiniz. Kolay ve pratik bir kullanıma sahip olan Netflix uygulamasını, Smart TV, Playstation, Xbox, Chromecast, Apple TV, Blu-ray, ve daha bir çok cihazda kullanabilirsiniz. Eğer anlık olarak film veya dizi izleyemiyorsanız, istediğiniz bölümü inderebilir ve boş olduğunuz zaman veya yolculuklarda sıkılmamak için izleyebilirsiniz. Siteye buradan ulaşabilirsiniz.

BluTV

ücretsiz dizi ve film izleme siteleri
BluTV

Dizi ve film aşığı insanların aklına Netflix’den sonra ilk gelenlerden biri BluTV‘dir. İçerisinde yüzlerce yerli, yabancı dizi ve film barındıran bu platformda gerçekten kaliteli içerikler bulabilirsiniz. BluTV’de online film ve dizi izlemenin bedeli ise aylık 19,99 TL dir. Siteye buradan ulaşabilirsiniz.

beIN CONNECT

beinconnect
beINCONNECT

Eğer bir Digiturk kullanıcısı iseniz, bu platformu kullanmanız için ek ücret ödemeniz gerekmemekte. Canlı spor, yerli – yabancı film ve diziler, canlı TV gibi daha bir çok kategori bulabileceğiniz bu platform için ( eğer Digiturk’e üye değilseniz) ödemeniz gereken fiyat seçeceğiniz kategoriye göre değişmekte. Seçebileceğiniz üç kategori şunlar: Eğlence, süper lig, spor extra+. Siteye buradan ulaşabilirsiniz.

MUBI

dizi film izleme siteleri ücretsiz
MUBI

Eğer popüler kültürden bıktıysanız, insanların göklere çıkardıkları saçma sapan film ve dizilerden bıktıysanız, bu site tam size göre. Sanatsal içerikleri bulabileceğiniz bu platformda, eğer film zevkiniz kaliteli ise, sevdiğiniz yönetmenlerin filmlerini ve dizilerini bulabilirsiniz. Kaliteli içerikleri görmek için bu siteye vermeniz gereken meblağ 19,99 TL dir. Ancak şunu söylemeliyim, vereceğiniz paranın bir kuruşu bile çöpe gitmeyecektir. Bundan emin olabilirsiniz. Siteye buradan ulaşabilirsiniz.

D-Smart GO

dsmartgo
D-Smart GO

Bu platform da aynı beIN CONNECT gibi bir dijital yayıncılık platformudur. İçerisinde bir sürü kaliteli film ve dizi olmasına rağmen, eğer D-Smart üyeliğiniz varsa, bu film ve dizilerin çoğunu D-Smart’ın kanallarından izleyebiliyorsunuz. Bu platformun size tek yararı, istediğiniz şeyi istediğiniz zaman ve istediğiniz yerde izleme fırsatı sunmasıdır. Bu kadar az özelliğe rağmen bu uygulamayı almanız için hem D-Smart üyeliğiniz olmalı, hem de aylık olarak 3 ya da 5 TL ödemeniz ve 12 ya da 24 aylık taahhüt sözü vermeniz gerekmektedir. 3-5 TL size az bir para gibi gelebilir ancak, üzerine D-Smart üyeliği de eklenince güzel bir miktara ulaşıyor. Siteye buradan ulaşabilirsiniz.

Filmbox Live

dizi izleme siteleri
FILMBOX LIVE

Bir çoğumuzun varlığından bile haberi olmadığı bu site, günden güne gelişmekte ve yakın zaman içinde adını unutulmazlar listesine yazdıracağına inanıyoruz. Aylık ücreti sadece 9,90 TL. Aylık ücretini ödedikten sonra, diğer kategorilerinide ücretsiz bir şekilde kullanabilmektesiniz. Siteye buradan ulaşabilirsiniz.

Turkcell TV Plus

turkcelltvplus dizi sitesi
Turkcell TV Plus

Neredeyse bütün kanalları bulabildiğiniz bu sitede, bunun yanında bir çok yerli-yabancı film ve dizi bulabiliyorsunuz. Eğer web, tablet veya mobilden kullanmak isterseniz aylık 9,90 TL. Televizyondan kullanmak isterseniz 24,90 TL gibi bir fiyat ödemeniz gerekmekte. Siteye buradan ulaşabilirsiniz.

YouTube Premium

youtube
YouTube

Son olarak YouTube. Bir çoğumuzun en fazla bir saatlik videolar için kullandığı bu sitede, istediğiniz filmlere veya dizilere ulaşabilirsiniz. Ancak bunun karşılığında izlemek istediğiniz şeyi satın almak veya kaçak olarak yükleyen birinin kanalından izlemeniz gerekmekte. Siteye buradan ulaşabilirsiniz.

Amazon Prime

prime video dizi film izleme
Amazon Prime

Prime video geçtiğimiz günlerde aylık sadece 8₺ oldu ve bu fiyatın kalıcı olduğunu açıkladı. Bizde bunun üzerine bu listeyi güncelleyip dizi film izleme sitesi olarak koyabileceğimiz Prime Video’yu bu listeye eklemek istedik. İçerisinde tabii ki Netflix kadar geniş bir yelpaze yok fakat aradığınız birçok film ve diziyi burada da bulabilirsiniz. Ufak bir problem var. Türkçe dil desteği her filmde ve dizide malesef yok. Bundan dolayı eğer İngilizce bilmiyorsanız bazı filmleri veya dizileri izlerken sıkıntı yaşayabilirsiniz. Siteye buradan gidebilirsiniz.

Disney Plus

disney+ dizi izleme siteleri
Disney+ (Plus)

2019 yılında açılmış olmasına rağmen elinde bulundurduğu Pixar, Marvel ve Star Wars evrenleriyle, sıfırdan çok yüksek bir takipçi kitlesi bulunmaktadır. Disney+ sitesinde en güncel dizi ve filmler, bulundurmaktadır ve bu nedenle sayısız takipçilere ulaşmaktadır. En son  Star Wars The Mandalorian dizisiyle büyük bir takipçi kazanan Disney+ gelişmeye ve büyümeye son hız ara vermeden devam ediyor. Diğer ülkelere hizmet veriyor olsalar bile henüz Türkiye için hizmetleri açık değildir. Aylık fiyatı ABD için  6.99 $ dir. Siteye buradan gidebilirsiniz.

Özet

Makalemizde bir çoğumuzun bulmakta zorluk çektiği, film ve dizi izleme siteleri hakkında bir liste hazırladık. Önerdiğimiz bazı siteler içerisinde hem film hem de dizi bulundurmaktadır. Sizler için 11 adet ücretsiz ve 9 adet ücretli site topladık. Bu siteleri kullanarak umarım sevdiğiniz yerli veya yabancı, film veya dizilere ulaşır ve keyifli bir şekilde tadını çıkarırsınız.

Benim Düşüncelerim

Sizler için topladığım film ve dizi izleme sitelerinin çoğunu denedim ve hepsinden olumlu sonuçlar aldım. Aslında dizileri ben de çok severim. Ancak dizi izleyecek vaktim pek olmuyor. Günde en fazla bir film zar zor izleyebiliyorum. Bu yüzden dizi izlemeye vakit kalmıyor. Eğer film ve dizi izlerken kullandığım siteyi öğrenmek isterseniz diye şuraya linkini bırakıyorum. Filmmodu, Dizigom


Editörün Seçtikleri

Düşük Sistem Gereksinimli Oyunlar

2019 Da En Çok Aratılmış 10 Dizi

2019 Da En Çok Aratılmış 10 Film

En İyi Diziler Listesi

Hayatta Kalma Filmleri

İçerik Hakkında Ne Düşünüyorsun?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

13 Yorum

Woman,Using,Instant,Messaging,App,On,Mobile,Phone

Başka Birinin Telefonuna Girmek İçin Neler Yapılmalı 2021?

En Çok Tercih Edilen Mezeler Nelerdir

En Çok Tercih Edilen Mezeler Nelerdir – 15 Meze Tarifi