Euro 8 TL Oldu – Euro Tüm Zamanlar Rekorunu Kırdı !

Euro 24 Temmuz 2020 akşamında 23:55 sularında 8 TL yi geçerek tüm zamanların rekorunu kırdı şuan ise Google verilerine göre Euro 7,98 tl. Tüm zamanların rekorunu euro kırarken aynı şekilde arkasından gelen dolar ise 6,85 tl rakamına ulaştı.

Euro ve Doların bu artışı sonucunda “euro8” etiketi Twitter üzerinde trend oldu! Sadece trend olmakla kalmadı ayrıca 7500’e yakın Tweet atıldı. Şuanda en çok Tweet atılan (Saat 05:05) 4. Trend euro8.

 

Euro8 Twitter’da Trend Oldu Euro 8 TL Oldu !

Euro kurunun 24 temmuz 2020 tarihi itibari ile 8 TL yi geçmesi Twitter’da gündem oldu. Konu hakkında her dakika yaklaşık 5 Tweet atılıyor. Euronun 8 tl olması ile beraber birçok ürününde fiyatı doğal olarak artışa geçecektir. Özellikle teknolojik cihazlar için pahalılık devam edecek, bilgisayar PlayStation 5 gibi ürün satın almak isteyenler 10.000 ₺ ye yakın bir miktarı gözden çıkarmalılar. 2324 TL olan asgari ücretin ise alım gücü tekrar düşmüş olacak. Umarız dolar ve euro en kısa zamanda düşüşe geçer.

Euro Kaç TL

Euro şu an Google üzerindeki verilere göre 7,98 tl olarak gösteriliyor. Anlık Euro

Dolar Kaç TL

Dolar şu an Google üzerindeki verilere göre 6,85 tl olarak gösteriliyor. Anlık Dolar

Sterlin Kaç TL

Sterlin şu an Google üzerindeki verilere göre 8,76 tl olarak gösteriliyor. Anlık Sterlin

 


Özet

Makalem’z’ her zaman g]ncel tutmaya anlık olarak Euro ve Dolar kuru değiştiği zaman bizde burada değişiklik yapacağız. Twitter üzerinde trend olan ve her dakika 5-10 Tweet atılan euro8 konusu hakkındaki haberimizin özeti Euronun tüm zamanların rekorunu kırarak 8 e ulaşması oldu.

Benim Düşüncelerim

Bana kalırsa euro ve doların artışı kolay kolay duracakmış gibime gelmiyor bu konuların konuşulmaması daha da saçma ekonominin kötü olması dışında her şey konuşuluyor. Sosyal medya üzerinde bu konular sürekli olarak aktif olsa da geleneksel medya üzerinde dile kolay kolay gelmiyor. Kısaca halkın kale alınmayışı gibi bir durum var ortada BENCE.


Önerilen İçerikler

+30 Hangi Ülkenin Kodu

Genel Kültür Soruları İle Dolu Devasa Test

Dünya’da Sadece 8 Tane Mi Kıta Var ?

Kripto Paralar Nedir Kripto Paralar Nasıl Üretiliyor

Öncekini Oku

CS:GO Güncelleme Notları – 23 Temmuz 2020 (Güvenilir Mod)

Sonrakini Oku

CS:GO Güncelleme Notları – 28 Temmuz 2020 (Yeni Haritalar)

Yorum yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir