in , ,

Gla1ve Astralis’in Aktif Kadrosuna Geri Dönüyor

Son zamanalrda Astralis’deki aktif kadrodan ayrılan Gla1ve’i tekrar aktif kadroya geri dönüyor. Ayrıca bu akşam oynanacak NiP maçında ise kadroda olacağı söyleniyor beklenilen kadroyu aşağıda görebilirsiniz.

  • Gla1ve’i & Astralis

  • Akşam Oynanacak Maçta Beklenilen Kadro

Gla1ve Astralis'e geri dönüyor
Gla1ve

Gla1ve’i & Astralis

25 yaşındaki Lukas”gla1ve“nin geri dönüşü es3tag’ı aktif kadrodan geri çekti. Resmi maçlarda oynamak için bir sonraki şansını beklemek zorunda kaldı.  Astralis bu arada es3tag “takımı gözlemleyip analiz etmenin yanı sıra yaklaşan maçlara hazırlanmasına yardımcı olacağını” belirtti.

es3tag. Astralis tek bir turnuva için aktif kadrosunun bir parçasıydı. ESL One Cologne. NiP ellerinde çeyrek finalde sona eren prestijli etkinlikte, Turnuvada takımın en yüksek puan alan oyuncu oyuncusu olarak etkiledi.

zonic kadro değişikliği hakkında; İlk kez oyuncuları değiştirmek zorunda kaldım ve aslında zor bir karar oldu çünkü es3tag turnuvalar ve antrenmanlar sırasında harika bir iş çıkarıyor dedi. Astralis’in açıklamasında “Önümüzdeki aylarda, mevcut tüm oyuncularımız oynayacak ve önceliğimiz her zaman mümkün olan en güçlü kadroyla turnuvalara girmek olacak” dedi.

Akşam Oynanacak Maçta Beklenilen Kadro

Astralis Perşembe günü 18:30’da Complexity!in karşı oynayacağı maç için kadrosu aşağıdaki gibi görünüyor:

  • -Peter “⁠dupreeh⁠ Rasmussen
  • -Nicolai “⁠device⁠ Reedtz
  • -Emil “⁠Magisk⁠ Reif
  • -Lucas “⁠Bubzkji⁠ Andersen
  • -Lukas “⁠gla1ve⁠ Rossander
  • -Danny “⁠zonic⁠ Sørensen (koç)

 

Özet

Bu haberde Astralis’den kısa süreliğine ayrılabn Gal1ve’inin geri dönüşü ve tekrar aktif kadroya katılması hakkında detaylar verdik aynı zamanda Gla1ve’i yerine oynayan es3tag’e ne yapıldığınıda yukarıda bulabilrisiniz.

Benim Düşüncelerim

Gla1ve’inin Astralis’in aktif kadrosuna dönmesinin daha iyi olması yanı sıra Astralis’in maçları kazanma olasılığınında arttığını düşünüyorum hatta EPL 12’de çok güzel işler çıkarabilirler eğer Xyp9x’de kadroya dönerse Astralis eski gücüne kavuşacaktır.

İçerik Hakkında Ne Düşünüyorsun?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

esl pro league sezon 12 maçları sonuçları

ESL Pro League Sezon 12 – 2. Gün Maçları & Sonuçları

esl pro league sezon 12 maçları sonuçları

ESL Pro League Sezon 12 – 3. Gün Maçları & Sonuçlar