Google Play Hizmetleri indir apk, Google Play Hizmetlerini indirmek aslında çok zor değil aşağıdaki adımları takip ederek kolay ve ücretsiz bir şekilde Google Play Hizmetlerin APK’sına ulaşabilirsiniz.

Google Play Servisler Google Play Store gibi uygulamaları çalıştırmanıza yarar kısaca eğer telefonunuzda Google Play Servisler yoksa diğer Google ürünlerini kullanamazsınız bu yüzden bu uygulama ilk kurmanız gereken uygulamadır. Google Play Servisler nasıl kurulur şeklindeki makalemizi takip ederek Google Play Store APK sına da ulaşabilirsiniz.

  • Telefona Google Play Hizmetleri İndir – Devamı

  • Google Play Hizmetleri İndir – Güncelle

  • Google Play Store APK İndir

goole play hizmetleri indir

Telefona Google Play Hizmetler İndir – Devamı

Telefon ya da tabletinize Google Play Hizmetleri kurmak isterseniz apk bir şekilde indirmeniz mümkün bazı kullanıcılar apk bir şekilde Google Play Store ve Hizmetlerini indirip diğer uygulamaları da zaten Google Play Store dan indiriyorlar. Neyse adımlarımıza geçecek olursak ilk yapmanız gereken telefonunuzun android olduğundan emin olmak sonrasında aşağıda verdiğimiz linke tıklayarak uygulamayı indirmek ve beklemek birkaç dakika beklemekte fayda var fakat Google Play Hizmetleri indirdikten sonra Google Play Store’u da indirip öyle bekleyebilirsiniz bu sırada Google Play Hizmetler güncellenmiş olacaktır apk bir şekilde kurduktan sonrasını bu şekilde güncelleme yapması gerekiyor.

Link : http://bit.ly/google-play-hizmetleri-indir-exweiv

Google Play Hizmetleri İndir – Güncelle

Google Play Hizmetleri apk indirdikten sonra zaten eğer Google Play Store’u da indirip kurarsanız otomatik olarak zamanla güncellenecektir siin manuel olarak güncelleme yapmanıza gerek yok bundan sonrasında eğer güncel değilse kendi güncelleyecektir. Aynı zamanda eğer android sürümünüzün gerektirdiğinden eski bir sürüm Google Play Hizmetlerini yüklerseniz o zaman hata çıkarabilir.

 

Google Play Store İndir APK

Google Play Hizmetlerden sonra eğer isterseniz Google Play Store u da apk bir şekilde indirebilirsiniz bunun içinde sizlere bir yazı makale artık ne demek isterseniz hazırladık oraya göz atı gerekli adımları uygulayarak Google Play Hizmetlerini kurabailirsiniz. Aşağıdaki kısımda verdiğimiz linkten sizde makaleye ulaşabilirsiniz. Ve eğer indirmebutonunu göremediyseniz Google Play Hizmetlerin hemen yukarıda kırmızı bir link olacak ona tıklayarak dosya tc üzerinden indirme gerçekleitrebilirsiniz.

 

Benim Düşüncelerim

Google .ekilme olayları falan olduktan sonra insanlar yeni aldıkları android cihazlara Google yükleyebilmek için buna ihtiyaç duydular bizde apk şekilde indirme linkleri hazırladık ve sizlere sunduk eğer sizde onlardan biriyseniz yukarıda indirme linkini bulabilirsiniz. Aynı zamanda umarız bu sorun kısa zamanda düzelir çünkü PayPal gibi olursa uzun süre belki kalıcı bir şekilde Google ülkemizde kullanım dışı olmaya devam edecek. Bizde sancısını çekeceğiz.

 

Google Play Store İndirme Makalesi : https://www.exweiv.com/internet/google-play-store-indir-apk-mobil-cihazlara/

Öncekini Oku

Google Play Store İndir APK – Mobil Cihazlara

Sonrakini Oku

Video Dönüştürme Programı (Ücretsiz) – Format Factory

2 yorum

  • google play hizmetleri de kolayca ücretsiz bir şekilde indirdim gerçekten çok teşekkürler link konusun da güvenilirlik ve saçma sapan reklamların olmayışı beni mutlu etti eğer arama sonuçlarında sizi görürsem size tıklarım bundan sonra exweiv 🙂 ha google play store da da aynı şekilde sıkıntısısz kurulum yaptım

    • biz teşekkür ederiz bizim amacımız zaten internet üzerinde insanların gerçekten güvenebileceği ve samimi bulduğu bir ortam oluşturma sizde bunu fark etmişsiniz play store u falan indirirken biz teşekkür ederiz kolay gelsin

Yorum yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir