in ,

Google Play Store İndir APK – Mobil Cihazlara

Google Play Store İndir, Google play hizmetleri indirdiyseniz sırada Google Play Store var demektir eğer Google Play Hizmetleri indirmediyseniz buraya tıklayarak o makaleye gidebilirsiniz. Herneyse konumuz apk bir biçinde Google Play Store indirmek.

İşimize eğer Google Play Hizmetleri indirdiyseniz ve android bir telefonunuz yada tabletiniz var (8 den yüksek bir android sürümü ile beraber) işe başlayabiliriz. Öncelikle ilk yapmamız gereken size aşağıda vermiş olduğumuz linkten apk dosyayı indirmek sonrasında, bu dosyayı kurmak burada internet bağlantınızın olması çok önemli diğer adımları ve linki aşağıda bulacaksınız.

  • Google Play Store İndir APK – Devamı

  • Google Play Store İndir – Güncelleme

  • Google Play Hizmetleri İndir

google play store ücretsiz apk indir

Google Play Store İndir APK – Devamı

Google Play Store indirmeye devam edelim şimdi apk dosyasını indirdiğinizi varsayıyorum buradan sonrası aynı bir uygulama yada oyun vesaire kuruyormuş gibi gerçekleşiyor zaten dikkat etmeniz gereken 3 tane nokta var bunlardan birincisi. Telefonunuzun internete bağlı olması ve aktif internet bağlantısı. İkincisi telefonunuzun android 8.0 dan daha yüksek bir android sürümüne sahip olması gerektiği. Üçüncüsü telefonunuzunda hali hazırda güncel veya normal bir şekilde Google Play Hizmetler olması bu üçü çok önemli eğer burada bir eksiklik olursa yada direkt olarak Google Play Hizmetler tarafında bir yanlışlık olursa yükleme kısmında hata verebilir yada yüklenmeyebilir.

Şimdi tek yapmamız gereken uygulamayı kurmak ve indirmek istediğimiz diğer program ya da uygulamaları indirmek. Kısacası aslında APK olarak Google Play İndir mek basit bir işlem fakat bunu yaparken dikkat edilmeyen en büyük nokta Play Hizmetler çok önemli bir kısım ama bazı kullanıcılar bunu göz ardı ediyor herneyse zaten yeterince uzadı hemen bu paragrafın altındaki indirme linkinden apk dosyasını indirebilirsiniz.

İndirme Linki : http://bit.ly/google-play-store-exweiv

google play hizmetler indir

Google play Store İndir – Güncelleme

Şimdi aklınıza bir soru gelecek tamam biz bunu indirdikten sonra nasıl güncelleyeceğiz, sürekli yenisini mi kuracağız. Elbette hayır, burada bir işlem yapmanıza gerek yok. Google Play Hizmetler oldukça Google Play Store kendiliğinden otomatik güncellenecektir. Kısacası kendi haline bırakın yeterli olacaktır ama internet bağlantısı olmadan güncelleme yapamaz. Eğer sizde Google Play Hizmetler yoksa aşağıdaki başlığın altındaki linkten makaleye gidip oradan indirebilirisiniz.

Google Play Hizmetler İndir

Eğer telefonunuzda Google Play Hizmetler yok ise aşağıda linkini verdiğimiz makaleye ulaşarak Hizmetleri indirebilirsiniz biliyorsunuz ki Hizmetler olmadan Google ürünleri telefonunuzun yada android herhangi bir cihazınızda çalışmayacaktır. Bu yüzden Google Play Hizmetler önemli.

Makale Linki : https://www.exweiv.com/bilgisayar/yazilim/google-play-hizmetleri-indir-apk-mobil-cihazlara/

 

Benim Düşüncelerim

Tabi ki Google geri çekilme haberi duyulunca bizde sizin için bu tarz bir makale yazalım dedik. Telefonculara bu basit işlemler için 10-20 TL  civarında paralar vermek zorunda kalmayın kolayca telefonunuza yada tabletinize bunu indirebilirsiniz. Her neyse umarız Google kısa süre içerisinde ülkemize döner sizde bu çileyi çekmek zorunda kalmazsınız.


Önerilen İçerikler

Google Play Store İndir APK

RAW Dosyası Nasıl Açılır

İçerik Hakkında Ne Düşünüyorsun?

Yazar: Enes Bekar

Yıllardır E-Spor ve Oyunlarla ilgiliyim hem oynuyorum hem izliyorum hem de olan bitenleri takip ediyorum. Oyunların dışında internet ve teknoloji dünyası hakkında olan şeyleri de elimden geldiği kadarıyla takip etmeye çalışıyorum. Bunu yaparken de gerçekten eğleniyorum ve daha da ötesi yeni şeyler öğreniyorum. Bu öğrendiğim yeni şeyleri de burada sizlerle paylaşmaya çalışıyorum.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

2 Yorum

  1. google play store indirmek için geldim ve başarılı bir şekilde kurulumumu yaptım diğer siteler gibi linke tıklayınca 50 tane reklam çıkmadı yada link makalenin en altında değildi google play store u kolayca indirdim ve kurdum teşekkürler tekrardan play hizmetleri de buradan bakarak kurdum gerçekten çok teşekkürler

    • haha aynen reklam yok olursada hiçbir linke reklam koymayız özellikle de indirme linklerine en kanser şeylerden bir tanesi doğru düzgün para kazanmak varken insanları tuağa düşürmeye gerek yok zaten önceki yorumunuza da cevap yazmıştım tekaradan kolay gelsin

uzaktan bilgisayar kontrol etme programı

Uzaktan Bilgisayar Kontrol Etme Programı – Teamviewer İndir

goole play hizmetleri indir

Google Play Hizmetleri İndir APK – Mobil Cihazlara