Hakkımızda

Merhaba hakkımızda sayfasına hoşgeldin. 

Burada sana projelerimizden kim olduğumuzdan neler yapmak istediğimizden bahsedeceğim. Öncelikle sırası ile gitmek gerekirse biraz bizden bahsedelim biz kimiz?

 

Biz Kimiz ?

Biz internette içerik üreten sıradan birkaç insanız aslında. Bu siteyi 18 Kasım 2019 tarihinde yayınladık. 22 Temmuz 2019 tarihinden beridir ise internet üzerinde içerik üretiyortuz. Peki arama sonuçlarında ya da başka yerlerde neden bizi seçmelisiniz yani biz neyi daha iyi yapıyoruz?

Öncelikle birçok websitesinin yaptığı gibi cevabı saklamıyoruz aradığınız her şeyi sayfanın baş kısmında bulabiliyorsunuz. Kısaca sizi aldatmıyoruz ve uğraştırmıyoruz. İçeriklerimizi daha samimi ve detaylı yapmaya çalışıyoruz aynı zamanda her içeriğimizin en alt kısmına kendi düşüncelerimizi de yazıyoruz. Yine birçok sayfa ve websitesi gibi içeriği oluşturup bırakmıyoruz kendi düşüncelerimizi de sizinle paylaşıyoruz. Sizinde kendi düşüncelerinizi paylaşabileceğiniz bir alanda elbette var. İşte kısaca biz buyuz ve bizi bu yüzden seçebilirsiniz.

Düşüncelerinize değer veriyoruz logomuzun ve markamızın anlamıda buna dayanıyor. ExWeiv’in anlamı ekstra bir bakış açısı demektir. Logonun anlamı ise biraz daha derin. Eğer logomuzu herhangi bir yönde çevirirseniz sadece gözün şekli tamamen değişir. Logodaki dörtgen çerçeve zümrüt gibi değerli madenleri artı işareti ise katkı ve yine değerli anlamına gelmektedir, göz ise düşünce ve fikir anlamına gelir. Yani logomuzu çevirdiğinizde çıkacak anlam şu oluyor; Düşünceler ve fikirler değişebilir ama her zaman değerlidir ve katkı sağlar. İşte buda bizim ufak bir sloganımız diyebiliriz.

 

Projelerimiz Ve Amacımız

Gelelim neler yapmak istiyoruz ve amacımız nedir kısmına. Amacımız internette daha kaliteli bir içerik üreticisi olmak sizlerin sorunlarını keşfedip daha kaliteli içerikler üreterek sizlerin istediği şekilde bir üretici olmak. Bir nevi aradığınız şeye daha kolay ulaşmanızı sağlamak istiyoruz.

Projelerimiz ve yapacaklarımızdan bahsedecek olursak. Aslında yolun çok başındayız çok büyük ve farklı projelerimiz var bunları zamanı geldiği her an sizinle paylaşacağız. Önümüzdeki projelerimizden birkaçından bahsetmek gerekirse, dijital ürünler sunduğumuz bir market oluşturmayı planlıyoruz hem ücretli hem ücretsiz bir çok şeyi bulabileceğiniz bir market. Mesela bir YouTube kanalı açtınız ve kapak fotoğrafı arıyorsunuz bunu size ücretsiz bir şekilde sağlamak istiyoruz. Önümüzdeki ilk projemiz bu.

Evet biz kısaca buyuz ve amacımız da bu umarız sizin seveceğiniz kaliteli içerikler üretebiliriz. Her zaman bunun üzerinde çalışmaya ve size en iyisini sunmaya devam edeceğiz. Bizi sosyal medya üzerinden takip ederek her güncellemeyi ve duyuruyu alabilirsiniz. Orada oluşturduğumuz içeriklerede göz atabilrisiniz.

Düşünceler ve fikirler değişebilir ama her zaman değerlidir ve katkı sağlar. ExWeiv

exweiv