Instagram’da otomatik gönderi paylaşma. Aslında gerçekten ihtiyacımız olan bir şey Gramblr kapandıktan sonra herkes bu konu hakkında web siteler aramaya başladı. İhtiyacını karşılamak için yazdı Google amcanın arama kısmına.

Instagram sayfalarının çoğunlukla kullandığı bu özelliği ücretsiz kolay bir şekilde kullanacağız. Otomatik bir şekilde paylaşımlarınızı ve gönderilerinizi zamanlayacağız. Ardından bize sadece beklemek kalacak. Bunları yapacağımız site ise Buffer çok kolay ve güzel istediğiniz gün ve saat için zamanlama yapabiliyorsunuz. Kısaca efsane bir site şimdi gelin işlemlere geçelim.

instagram otomatik gönderi paylaşma

  • Instagram’da Otomatik Gönderi Paylaşma – Devamı

  • Videolu Anlatım

  • Ücretsiz Mi ?

 

Instagram’da Otomatik Gönderi Paylaşma – Devamı

Öncelikle siteye kayıt olmak ile başlayalım. Kayıt olduktan sonra tek yapmanız gereken Instagram hesabınızı veya isteğinize kalmış bir şekilde Facebook, Twitter hesaplarınızı bağlamak şu anlık bu üç sosyal medyalarda otomatik paylaşım yapacağız. Bunları yaptıktan sonra yapmanız gereken diğer şey ise şu ki. Bazı ayarlar ile oynamak. Bu ayarları videoda bulabilirsiniz. Bu ayarlar ne işe yarayacak derseniz eğer bu ayarları yapmazsak gönderileri otomatik paylaşmayacak sadece gönderi vaktinde bizi uyaracak. Android ve IOS platformlarda bulunan uygulamasını indirebilirsiniz bu uygulamadan da okntrol sağlayabilirsiniz biraz araya girdi gibi oldu fakat bildirimleri uygulama üzerinden verecek eğer bu ayarları yapmazsak neyse ayarları yaptıktan sonra birkaç problem olabilir bu problemler şunlar eğer gönderiyi paylaşmıyorsa. Bunun iki sebebi olabilir birincisi hesabınız herhangi bir Facebook hesabına bağlı olabilir ikincisi hesabınız Şirket hesabı ayarlarından faydalanıyor olabilir kısaca eğer bunlardan herhangi birisi sayfanızda yada hesabınızda mevcutsa Buffer’a Facebook hesabınızı ve bağlı olduğu sayfayı bağlamak zorundasınız.

 

Videolu Anlatım

 

Ücretsiz Mi ?

Bunun aslında basitçe cevabını vermek gerekirse evet ücretis ama eğer ücretsiz sürümü kullanıyorsanız belirli  sınırlamalar var bunlar sizin paylaşımlarınızı direkt olarak etkilemiyor şunun gibi sınırlamalar örneğin pinterest gibi platformlarda paylaşım yapamıyorsunuz gibi gibi detayları var buradan detaylara bakabilirsiniz.

 

Düşüncelerim

Bence gerçekten çok kullanışlı birşey bu bende kullanıyorum ve gerçekten sorunsuz çalışıyor ama ufak bir ipucu vereyim eğer postlarınızın çözünürlüğü 1000×1000 se 1200×1200 gibi biraz yükseltin eğer 1500×1500 üstü ise yada 1500×1500 ise zaten sorun yok çünkü buffer paylaşırken azcık kaliteyi düşürüyor neyse kolay gelsin size Instagram’da güzel paylaşımlar.


Önerilen İçerikler

Instagram’da Keşfet Algoritması Nasıl Çalışır

Instagram Keşfete Çıkma Taktikleri

Öncekini Oku

Bedava İkon İndirme Siteleri – Flaticon Icons8 Iconpascks

Sonrakini Oku

Fotoğraf Boyutu Düşürme Programsız Ve Çok Kolay

Yorum yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir