Intel ESL Türkiye Şampiyonası Finali Maç Sonuçları

Intel ESL Türkiye Şampiyonası Final maçı sonucuçlarını ve maç içerisindeki başka detayları aşağıda bulabilirsiniz

 

Intel Esl Türkiye Şampiyonası

 

Sangal – 9INE (1.Maç)

(9INE’nin mapi Nuke 19-16)

İlk mapi seçim hakkına sahip olan 9INE. İlk map olarak Nuke’u tercih etti. Sangal ilk roundlar da üstünlüğü almış olsa dahi , ilk birkaç round sonunda üstünlüğü Sangal takımı ele aldı. Sangal bu üstünlüğünü son roundlara kadar götürmeyi başarsa da 9INE takımının oyuncuları güzel bir performans sergileyip maçı uzatmalara taşıdılar. Daha sonrasın da ise Sangal yeniden dizginleri alıp maçı kazanmayı başardı.  Aşağıda 1. maç sonu skor tablosunu görebilirsiniz.

1.Maç Sonu Skor Tablosu (Nuke)

Nuke maçı skor tablosu
Nuke maçı skor tablosu

Sangal -9INE (2.Maç)

(Sangal’ın mapi Mirage 16-5)

2. ve son Map olarak Mirage’i  seçen Sangal takımı beliki bu mape çok iyi hazırlanmış. İlk başta üstünlüğü ele alan Sangal takımı üstünlüğü vermeme konusunda başarılı bir yol izlediler ve maç sonuna kadar üstünlüğün tamamen Sangal takımında kaldığını rahatlıkla söyleyebilriz ve bu maçıda kazanarak ELS Türkiye Şampiyonu Sangal takımı oldu kendilerini tebrik ederim. Aşağıda 2. maç skor tablosunuda görebilirsiniz.

2.Maç sonu skor tablosu (Mirage)

 Mirage maçı skor tablosu

Mirage maçı skor tablosu

 

Özet

Yukarıda bulacağınız gibi ELS Türkiye Şampiyonası Finalini kısada olsa özetlemeye çalıştık .1. Ve 2. maçların skor tablolarını yukarıda bulabilrisiniz.

Benim Düşüncelerim

Apar topar eve yeni geldiğim için maçtan küçük kesitler izleyebildim maçta sangal takımının kadrosu daha güçlü olduğun düşünüyorum.Sangal’ın kadrosunda Major görmiş bir-iki adet oyuncu var. 9INE nin yapabileceği fazla birşey yoktu elinden geleni çabaladıklarını gördüm.Bu turnuvayı 2.maçın başlarında kimin alacağı belli oldu zaten güzel bir best of 3 oldu. Bol Fraglar dilerim.

Öncekini Oku

ESL Pro League Sezon 12 – 12. Gün Maçları & Sonuçlar

Sonrakini Oku

ESL Pro League Sezon 12 – 16. Gün Maçları & Sonuçlar

Yorum yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir