in , ,

Recep İvedik 6 Üç Gündeki İzlenme Sayısı ?

izlenme recep ivedik 6

Şahan Gökbakar’ın filmi olan Recep İvedik 6 ilk üç gününde oldukça yüksek bir izlenme sayısına ulaştı Recep İvedik 4, 3 günde tam olarak 2.8 milyon izlenmişti. fakat film ilk üç gün performansı ile sanki dördüncü filmin gerisinde kalacak gibi duruyor. Aynı zamanda Türkiye’de 50 den fazla şehirde sinema salonlarında vizyona girdi bile.

Bu filminde Konya yerine Kenya’ya giden bir karakter var aynı zamanda sinema salonları birçok salonu Recep İvedik 6 için ayırıyor bunun yanı sıra her saat en az 3 salonda oynatılıyor peki ilk üç gününde ne kadar izlendi bu Recep İvedik 6. Tamam sizi daha fazla sıkmayacağım ve cevaba geçelim kaç izlendi bu film ilk üç günde.

recep ivedik 6 izlenme

Recep İvedik 6 İlk Üç Gün İzlenme Sayısı

Recep İvedik 6 ilk üç günde izlenme sayısı 1 milyonun üzerinde olduğunu Şahan Gökbakar kendi Instagram hesabından paylaştı. Filmin izlenme sayısı Şahan Gökbakar’ın paylaştığı sayıya göre tam olarak 1.023.136 izlendi.

Filmi izleyenlerin yorumlarını yorumlara bekliyoruz. Ayrıca filmin henüz kaç salonda vizyona girdiği açıklanmadı. Beşinci film ikinci haftasında 1200 salonda oynadığını tahmin edersek altıncı film için 1400-1500 salon civarı çok da abartı olmaz. Bu durum tabii ki izlenme sayısınıda etkiliyor. Aşağıda Şahan Gökbakar’ın Instagram hesabından paylaştığı gönderiyi bırakacağız isterseniz bakabilirsiniz. Aynı zamanda bundan daha kötü çıkışa sahip olan diğer bölüm ise ilk filmdi tabii ki o zaman daha az salon olduğu için öyleydi fakat daha üçüncü gün en son filmin ne kadar izlendiğini sizlerle tekrar paylaşacağız.

https://www.instagram.com/p/B4uLOTDl2iA/

 

Düşüncelerim

Bence: Bu film diğer filmlerine göre daha kötü olmuş gibi tabii ki yine güzel bir film ama benim için Recep İvedik 4,5’in yerini tutamaz. Ben daha filme gitmedim gidemeyeceğim de büyük ihtimalle bu yüzden çok da net konuşmak istemiyorum ama şu ana kadar izlediğim en güzeli Recep İvedik 4’dü. Salon sayısı konusunda benim net tahminim 1450 olacak arada olsun. Bence bu civardadır salon sayısı ama 1600 civarı olsa daha fazla izleyiciye ulaşırmış.

 


Önerilen İçerikler

2019 Da En Çok Aratılmış 10 Müzik

10 Tane Genel Kültür Sorusu

İçerik Hakkında Ne Düşünüyorsun?

Yazar: Enes Bekar

Yıllardır E-Spor ve Oyunlarla ilgiliyim hem oynuyorum hem izliyorum hem de olan bitenleri takip ediyorum. Oyunların dışında internet ve teknoloji dünyası hakkında olan şeyleri de elimden geldiği kadarıyla takip etmeye çalışıyorum. Bunu yaparken de gerçekten eğleniyorum ve daha da ötesi yeni şeyler öğreniyorum. Bu öğrendiğim yeni şeyleri de burada sizlerle paylaşmaya çalışıyorum.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

mobil uygulama ücretsiz

Mobil Uygulama Nasıl Yapılır (Ücretsiz ve Kodsuz) Android & IOS