Steam Random Key Kullanma – Nasıl Aktifleştirilir ?

Merhaba arkadaşlar Steam random key kullanma adlı bu makalede sizlere aldığınız ya da kazandığınız steam random keyleri nasıl kullanacağınızdan bahsedeceğiz. Kısaca aldığınız oyun kodlarını nasıl kullanacağınzı anlatacağız. Aynı zamanda bu keylere nasıl bedava bir şekilde ulaşabileceğinizden bahsedeceğiz. Öyleyse hızlıca başlayalım.

Peki Steam nasıl bir Steam Random key kullanabiliriz. Bunları size sırası anlattığımız Instagram hesabımızı takip edip 580 tane arkadaşınızı yorumlara etiketlemeyi unutmayın. Tabii ki şaka yapıyoruz gelin aktifleştirme adımlarına geçelim.

 1. Öncelikle Steam’de “kütüphane” sekmesine gidin.
 2. Sol alt tarafta bulunan “+” işaretinin solunda yazan “Oyun Ekle” tuşuna tıklayın.
 3. Karşımıza çıkacak 3 seçenekten ortada olan ve “ürün aktifleştirme” seçeneğini seçelim.
 4. Ardından karşımıza çıkacak kutucukları sırası ile “sonraki” tuşuna basarak geçelim.
 5. Son adımda karşımıza kodu yazmak için çıkacak ekran gelecek “buraya kodunuzu yapıştırın” ve random keyi kullanın.

 

Steam Random Key Kullanma

İşte işlemlerin hepsi bu kadar basit sizler için bunları resimli bir şekilde de anlattık aşağıdan daha kolay bir şekilde Steam Random keyinizi nasıl kullanacağınıza bakabilirsiniz. Eğer bir sorun ile karşılaşırsanız yorumlarda sorunu belirtmeyi unutmayın. Resimli anlatıma geçecek olursak tüm işlemler sırasıyla aynı fakat resimler sayesinde tuşların nerede olduğunu bulmanız daha kolay olacaktır. Bundan dolayı steam random keyi nasıl kullanacağınızı resimli bir şekilde de anlatmak istedik.

 

Keyleri Telefondan Kullanma

Elinde o anda telefon olanları da unutmadık bundan dolayı telefon üzerinden de nasıl Steam Random Key kullanabileceğinizi göstermek istedik aslında gayet kolay bir yöntem aynı zamanda bilgisayar kullanıcıları içinde kullanılabilir bir yöntem. Eğer bilgisayarınızda Steam yüklü değilse bu yöntemi kullanabilirsiniz. Herneyse hızlıca kodumuzu nasıl aktifleştireceğimize geçelim. Size vereceğimiz linke tıklayın (bilgisayar içinde geçerli bir yöntemdir) sonrasında ürün kodunu giriniz. Buraya tıklayın.

 

Benim Düşüncelerim

Steam Random key kullanma oldukça kolay ve basit bir işlem fakat unutan ya da bilemeyen arkadaşlar olabiliyor. Bundan dolayı bizde sizlere Steam Random key nasıl kullanılır hakkında bir makale hazırladık bu sayede unuttuğunuz zaman bu makaleye gelerek işlemleri hızlıca tamamlayabilirsiniz. Onun dışında özel haber bültenimize katılarak bedava Steam Random key kazanabilirsiniz tek yapmanız gereken sayfa açıldığı zaman yukarıki kısımda çıkan formda e-posta adresinizi ve isminizi yazmanız. Sadece Steam Random key değil onlarca şartsız koşulsuz bedava hediyeleri özel bültene katılarak kazanabilirsiniz. Herneyse umarım steam random keyi kullanabilmişsinizdir.

Sizin şu ana kadar random keyler içinden çıkardığınız en pahalı oyun kaç dolardı ?


Önerilen İçerikler

CS:GO Sistem Gereksinimleri

Dünyada En Çok Oyanan Oyunlar

Ücretsiz Steam Oyunları

Düşük Sistem Gereksinimli Oyunlar

Öncekini Oku

Duvar Kağıtları Telefon İçin – HD Resimler

Sonrakini Oku

Genel Kültür Soruları – 50 Tane Genel Kültür Sorusu

4 yorum

 • I’m gone to inform my little brother, that he should also
  pay a quick visit this web site on regular basis to get updated
  from hottest information.

 • Pretty! This has been a really wonderful post.

  Thank you for providing this info.

Yorum yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir