Tesla Arabadaki Video Oyunlarını Geliştirmek İçin Yazılımcı Arıyor

Tesla, şirket için arabadaki video oyunları geliştirmek üzere yazılımcıları işe almak istiyor.

Elektrikli araç üreticisi, video oyun yazılımında uzmanlaşmış mühendisler için web sitesine iş ilanları ekledi.

Tesla arabalarında, araç park halindeyken sahiplerin ve yolcuların video oyunları oynamak için kullanabilecekleri geniş bir dokunmatik ekran zaten var. Bugüne kadar, oyun teklifleri Atari gibi üçüncü taraf şirketlerden geldi. İş listeleri, Tesla’nın da kendi oyunlarını da geliştirmek istediğini gösteriyor. Tesla’nın yeni bir fabrika inşa ettiği Austin, Teksas’ın dışında, otomobil üreticisi bilgi-eğlence yazılımı üzerinde çalışacak bir oyun mühendisi arıyor.

İş ilanında (listesinde) “Oyun deneyiminin görünümünden, mimarisinden ve eğlence yaratmak için gereken diğer her şeyden siz sorumlu olacaksınız. Bu platformu oluşturmanıza yardımcı olmak için birinci sınıf tasarım ekibimiz ve arka uç geliştiricilerimizle işbirliği yapmanız gerekecek.” Yazıyor.

Tesla ayrıca, “Arabalarımızdaki yazılım bilgi-eğlence sistemini geliştirmemize yardımcı olması için” Bellevue, Washington’da tam zamanlı bir oyun mühendisi ve Palo Alto, California’da bir yazılım mühendisini de işe alacak.

Tesla’nın web sitesi

 

Özet

Tesla elektirikli arabalarındaki video oyunlarını geliştirmek için yazılımcıları işe alacak bunun içinde iş ilanı verdi, sitesinde bu iş ilanı yer alıyordu fakat kaldırılmış olabilir. Daha fazla bilgi için yukarıya bkabilirsiniz.

Kaynak : Tecxplore

Benim Düşüncelerim

Hmm değişik. Tesla arabadaki oyunları geliştirmek istiyor demek ki neyse, bence güzel olur daha önce Tesla ile alakalı videolar izlerken arabadaki oyunları görmüştüm evet çok güzel oyunlar değil belki saatlerce oynayamazsınız ama kaç tane arabada video oyunu olan bir dev ekran varki?


Önerilen Videolar

Dünyada En Çok Oynanan Oyunlar – 2020

Düşük Sistem Gereksinimli Oyunlar Listesi

Öncekini Oku

Astronom Nedir ? – Astronom Nasıl Olunur ? – Astronomi

Sonrakini Oku

ESL Pro League Sezon 12 – 5. Gün Maçları & Sonuçlar

Yorum yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir