in , , ,

Twitch’de Subtember Zamanı – Abonelikler Daha Ucuz

subtember twitch ucuz abonelik indirimde

Bilmiyorum biliyor musunuz ama Twitch eylül ayı geldiği zaman Subtember’ı başlatır ve aboneliklere indirim uygular bu yılda aynı şey yapıldı ve şuan herhangi bir kanala abone olmak istediğiniz zaman %30 indirim ile karşılaşacaksınız.

  • Subtember Kelimesi Nereden Geliyor

  • Aboneliklerin Fiyatı Şu Anda Ne Kadar

  • Abonelik İndirimleri Ne Zaman Bitiyor

subtember twitch fiyatlar

Ucuzlayan Fiyatlar (€)

Subtember Kelimesi Nereden Geliyor

Subtember kelimesi İngilizce’den geliyor İngilizce’de eylül september demektir Twitch’de bunu Subtember olarak değiştirmiş ve bizlere böyle bir indirim sağlamış zaten daha öncede denk gelmiş olma ihtimaliniz var. Bu indirimler son birkaç yıldır düzenli bir şekilde her eylül ayı geldiğinde yapılıyor.

Aboneliklerin Fiyatı Şu Anda Ne Kadar

Aboneliklerin fiyatı yabancı kurda 3,99€ olurken Türkiye’de 30₺’ye kadar düşmüş yani %30 indirim var diyebiliriz, aynı zamanda aylık abonelik yerine tek seferde 6 aylık abone olursanız daha fazla karda oluyorsunuz yani ay arttıkça indirim artıyor. Tek yapmanız gereken Twitch’e hesabınız ile giriş yapmak ardından herhangi bir kanala abone olmak için o kanalın sayfasına gitmek. Ardından abone olmak herhangi bir kupon koduna ihtiyacınız yok.

Abonelik İndirimleri Ne Zaman Bitiyor

İndirimler eylül ayının sonunda sonlanıyor zaten bu indirimler adından da anlayabileceğiniz gibi eylül ayına özel bir indirim bundan dolayı eylül ayı bittiği zaman Subtember’da bitmiş olacak abonelikler eski fiyatına dönmüş olacak. Bu arada şunuda söylemekte fayda var burada herhangi bir sınır yok istediğiniz kadar kanala abone olabilirsiniz bu indirim 1 kanal ile sınırlı değil ya da 3-5 kanal ile.

Subtember İle Alakalı Daha Fazla Bilgi Burada

 

Özet

Twitch’in sürekli yapmış olduğu bir şey zaten daha doğrusu her eylül ayında yapmış olduğu bir şey bizimde indirimlerden yararlanıp daha ucuza abone olabildiğimiz bir ay Subtember ile alakalı detayları ve bazı soruların cevaplarını haberimizde yazdık herpsine yukarıdan ulaşabilirsiniz.

Benim Düşüncelerim

Sevdiğim bir indirim fakat yurt dışında o kadar da büyük bir indirim değil 5,99€’dan 3,99€’a yapılan bir düşüş var. E tabii burada şöyle bir şey daha var 5,99’dan ne kadar daha düşürebilirler ki? Sonuç olarak onunda bir sınırı var her neyse indirimler güzel fakat ben Twitch’de çok takılmadığımdan dolayı ve genelde eSpor izlediğimdn dolayı çok fazla kanalada abone olmam bundan dolayı benim için o kadar heyecan uyandıran bir şey değil fakat birçok kanala aboneliği olanlar için güzel bir indirim oldu.


Önerilen İçerikler

Twitch’de Yayın Açma

Streamlabs OBS Ayarları

Nasıl Blogger Olunur

İçerik Hakkında Ne Düşünüyorsun?

Yazar: Enes Bekar

Yıllardır E-Spor ve Oyunlarla ilgiliyim hem oynuyorum hem izliyorum hem de olan bitenleri takip ediyorum. Oyunların dışında internet ve teknoloji dünyası hakkında olan şeyleri de elimden geldiği kadarıyla takip etmeye çalışıyorum. Bunu yaparken de gerçekten eğleniyorum ve daha da ötesi yeni şeyler öğreniyorum. Bu öğrendiğim yeni şeyleri de burada sizlerle paylaşmaya çalışıyorum.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

discord 4 milyon kişiyi banladı

2020’de Discord’da Banlanan Kullanıcı Sayısı 4 Milyon

esl pro league sezon 12 maçları sonuçları

ESL Pro League Sezon 12 – 1. Gün Maçları & Sonuçları