in ,

Ücretsiz Google Sertifikası Nasıl Alınır – Dijital Pazarlama

Google sertifikası nasıl alınır, aslında gayet kolay diyebilirim fakat kolay olan sertifikayı almak için işe başlamak ücretsiz ve makul bir yolu var kulağa hoş gelmiyor mu? Google Sertifikam var demek bence çok hoş bir cümle. Öyleyse gelin nasıl alacağınızı anlatayım.

Aslında işe başlamak için tek yapmanız gerek Google’ın Dijital atölyesine buradan kayıt olmak. Daha sonra bu kursa başlamak ve teker teker tüm bölümleri geçmek en sonunda ki sınavı da başarı ile geçmeniz gereken puanın üzerinde tamamladıktan sonra sertifikanız Google tarafından size gönderilecektir. Aynı zamanda kurs size çok fazla şey öğretecektir hemde eğleneceğinizi düşünüyorum.

  • Google Dijital Atölye Sertifikası

  • Google Sertifikası Nasıl Alınır – Detaylar

  • Sınavların Cevaplarını İnterntte Aramak

google dijital atolye sertifikası

 

Google Dijital Atölye Sertifikası

Google sadece dijital atölye tarafında değil başka yerlerde de sertifika veriyor ama bence alması en kolay olanı dijital atölye sertifikası aynı zamanda Google dijital atölyede sadece o kursu tamamlayıp bırakmak yerine başka kurslarıda tamamlayarak kendinizi geliştirebilirsiniz. Kodlamadan SEO’ya SEO’dan kariyerinize kadar birçok konuda onlarca kurs bulunduran dijital atölyede dediğim gibi kendinize katkıda bulunabilirsiniz. Bu sayede işletmeler için çalışıp onların pazarlamasını yapabilir yada kendiniz için birşeyler ortaya koyabilirsiniz. Aynı zamanda kendi websitenizi açıp anlatılanlara göre bir yol da izleyip başarılı olabilirisniz.

 

 

Google Sertifikası Nasıl Alınır – Detaylar

Ücretsiz Google Sertifikası Nasıl Alınır? Adlı bu yazımızda aslında size basit bir şekilde en başta nasıl başlayacağınızı anlattık. Fakat bu kısımda da kursun içeriğinden birazcık bahsedelim ki kafanızda bir şekil oluşsun. Bu sayede sizde dijital atölyeye kayıt olduktan sonra nasıl bir ortamda olacağınızı az çok önden anlamış olursunuz. Öncelikle kurslar tamamen ücretsiz ve kolayca uygulamalı videolu bir biçimde işleniyor. Her bölümde farklı başlıklar var ve bu bölümler içinde her başlığa özel bir video videolar her dilde mevcut olması gerekiyor en azından Türkçe var (Not: korkmayın girişteki video İngilizce Türkçe alt yazı var sonraki tüm videolar da Türkçe olacak).

Neyse her başlıkta size bir soru soracak ve sizde soruyu doğru cevaplayacaksınız. Eğer yanlış cevaplarsanız bir şey olmuyor tekrar deneyebilirsiniz. Bölüm sonlarında ufak testler olacak ve 3-6 soru aralığında. Sizi bölümü ne kadar anladığınızı test edecek eğer hepsini doğru yaparsanız sonraki bölüme geçeceksiniz. Aksi halinde, yanlış yaparsanız tekrar deneyebilirsiniz. Kısaca birkaç detay verdik sorularınızı yorumlara yazabilirsiniz en erken sürede cevap vermeye çalışacağız.

bir fincan kahve

Sınavların Cevaplarını İnternetten Almak

Büyük ihtimalle sınavların cevaplarını internette bulamazsınız. Sadece bölüm ve başlıkların cevaplarını internette bulacaksınız ki zaten bunu yapmanızı önermiyor ve bunu yapmanızı tavsiye etmiyoruz demeyi geçtik ki zaten kınıyorum sizi bilmediğiniz bir şeyin sertifikasını bir başarı göstermeden almak gerçekten iğrenç bir hareket olur. Boşuna zamanınız gitmesin diye yazalım dedik cevapları internette bulmanız biraz zor diyebilirim. Belkide hiç bulamazsınız.

 

Düşüncelerim

Bence kolay bir şekilde çalışarak alıp odanızın duvarını asıp şekil yapabileceğiniz +9 bir item olabilir şaka bir yana bu sertifika gerçekten işinize yarayacaktır heleki dijital pazarlma okuyorsanız yada zaten çalışıyorsanız işinize yarayacaktır sonuç olarak sertifikayı mahalle muhtarı selim abi vermeyecek kocaman Google verecek bu yüzden denemenizi tavsiye ederim.

Buraya tıklayarak nasıl ücretisz mobil uygulama yapabileceğinizi öğrenin


Önerilen İçerikler

Google Trends Nedir

YouTube İzlenme Arttırma

İçerik Hakkında Ne Düşünüyorsun?

Yazar: Enes Bekar

Yıllardır E-Spor ve Oyunlarla ilgiliyim hem oynuyorum hem izliyorum hem de olan bitenleri takip ediyorum. Oyunların dışında internet ve teknoloji dünyası hakkında olan şeyleri de elimden geldiği kadarıyla takip etmeye çalışıyorum. Bunu yaparken de gerçekten eğleniyorum ve daha da ötesi yeni şeyler öğreniyorum. Bu öğrendiğim yeni şeyleri de burada sizlerle paylaşmaya çalışıyorum.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

genel kültür soruları

Genel Kültür Soruları – 10 Tane Genel Kültür Sorusu

ikon indirme

Bedava İkon İndirme Siteleri – Flaticon Icons8 Iconpascks