in , ,

Ücretsiz Minecraft Nasıl İndirilir (Son Sürüm) – 2021

Ücretsiz Minecraft nasıl indirilir! Bugünkü konumuz bu çok basit bir yöntemi var aslında indirdikten sonrada istediğiniz gibi online yada offline oynayabileceksiniz isterseniz yavaştan yavaştan adımlarımıza geçelim. Ve ücretsiz bir şekilde Minecraft’ı nasıl indireceğimizi görelim.

Öncelikle Minecraft’ı ücretsiz bir şekilde indirebilmek için tek ihtiyacımız olan şey internet bağlantısı. Tarayıcımıza girdikten sonra aşağıda vermiş olduğumuz linke tıklıyorsunuz. Hemen akabinde ise aşağıda verdiğimiz adımları takip ediyorsunuz. Zaten verdiğimiz linkteki site sizi Minecraft indirme kısmına yönlendirecek.

  • Ücretsiz Minecraft Nasıl İndirilir

  • SK Launcher Nedir ?

  • Normal Minecraft’dan Farkı Nedir ?

ücretsiz minecraft nasıl indirilir

Ücretsiz Minecraft Nasıl İndirilir – Devamı

İlk adımımız bu siteye girdikten sonra. En aşağı kısıma gelip “Download” butonuna tıklıyoruz sonrasında, yapmamız gereken sisteminize göre seçim yapmak olacak. Sonrasında zaten indirme dosyasını açacağız. Açtığımız kurulum dosyası karşımıza bir launcher çıkaracak buradan sürümümüzü seçip oyunumuza girebiliriz. Başlangıçta sadece kullanıcı adınızı yazacaksınız. Ve premium değilde diğer normal modu seçeceksiniz. (Direkt Olarak Windows İndirme Linki) (Direkt Olarak Linux İndirme Linki)

SK Launcher Nedir ?

SK Launcher normal Minecraft’ın launcherine göre biraz daha farklı hatta oyunumuza verebileceiğimiz “RAM” ayarından çözünürlük ayarına kadar birçok ayarımızda bu launcher içerisinde mevcut. Kısaca bir bedava mimecraft fakat tabii ki premium değil ama eğer bir premium sahibi iseniz. Premium mod ile premium minecraft hesabınıza girebilirsiniz. Aynı zamanda bu lanucher sayesinde ücretsiz bir şekilde Minecraft oynayabilirsiniz. Zaten birçok kişinin bunu indirme sebebi de bu. Ücretsiz bir şekilde çevirmiçi ya da çevrımdışı bir şekilde oyununuzun tadını çıkarabilirsiniz.

Normal Minecraft’dan Farkı Nedir ?

Aslında tam olarak bir farkı yok yani oynanış olarak aynı minecraft aynı ayarlar aynı özellikler vesayre. Fakat launcher olarak bana göre kısaca bence kesinlikle orjinal Minecraft’ın launcherinden daha güzel bir launchera sahip zaten sizde indirip oynadığınızda fark edeceksinizdir. Birçok ayarı değiştirmenize olanak sağlıyor ve daha yüksek fps değerlerinde oyunu oynamanıza olanak kılıyor. Aynı zamanda yukarıda da dediğim gibi RAM ayarı Çözünürlük ayarı ve bunun gibi birkaç ayarı daha launcher sayesinde ayarlayabiliyorsunuz. Ve en güzel yanlarından birisi de sunucularda farklı kullanıcı adları ile oynuyorsanız farklı kullanıcı adları ile farklı profiller oluşturabilirsiniz. Bu sayede daha kolay bir şekilde kullanıcı adınızı tek tık ile değiştirmiş olabilirsiniz. Kısaca en iyi ücretsiz Minecraft launcheri diyebilirim. Eğer oyunu başarılı bir şekilde indirebildiyseniz yorumlarda belirtmeyi unutmayın.

 

Düşüncelerim

Son zamanlarda Minecraft’a olan ilgi yeniden yükselmeye başladı ve çok fazla indirilmeye satın alınmaya ise yayınlarda oynanması etki etti. Ayrıca RTX teknolojisi ile oyuna farklı bir tad gelmesi gerçekten Minecraft’a da yeni gelen şeyler ile birlikte tam manasıyla çok güzel bir oyun haline dönüştürdü. Bu yüzden sizde eğer ücretsiz bir şekilde Minecraft indirmek istersinizdir diye bende böyle bir içerik hazırlamak istedim. Zaman zaman SK Launcher güncelleniyor ayda bir kotnrol edebilirsiniz yeni güncellemeleri biz zaten paylaşmaya çalışacağız. Eğer Minecraft mapleri hakkında da makale hazırlamamızı isterseniz yorumlarda belirtmeyi unutmayın. Sizler ile paylaşmak istediğim dev gibi inanılmaz bir şehir mapi var.


Önerilen İçerikler

YouTuber’lar Ne Kadar Para Kazanıyor

Dünya’da En Çok Oynanan Oyunlarda Minecraft’da Var

Flash Belleği RAM Olarak Kullanmak

İçerik Hakkında Ne Düşünüyorsun?

Yazar: Enes Bekar

Yıllardır E-Spor ve Oyunlarla ilgiliyim hem oynuyorum hem izliyorum hem de olan bitenleri takip ediyorum. Oyunların dışında internet ve teknoloji dünyası hakkında olan şeyleri de elimden geldiği kadarıyla takip etmeye çalışıyorum. Bunu yaparken de gerçekten eğleniyorum ve daha da ötesi yeni şeyler öğreniyorum. Bu öğrendiğim yeni şeyleri de burada sizlerle paylaşmaya çalışıyorum.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

5 Yorum

cs-go-sistem-gereksinimleri

CS:GO Sistem Gereksinimleri (Tahmini FPS Değerleri) – 2021

10 tane atasözü örnek cümle ve anlamları

10 Tane Atasözü Anlamları Ve Örnek Cümleler İle Beraber