in , ,

Ücretsiz Steam Oyunları – 5 Farklı Bedava Oyun

Bu makalede sizlere 5 farklı oyun önereceğim bu oyunlar ücretsiz steam oyunları ve bazıları daha erken erişimde. Listemizde bulunacak oyunların indirme linklerini sizlere vereceğim. Yani oyunları kolayca indirebileceksiniz.

Steam üzerinde bedava olan onlarca hatta yüzlerce oyun bulunmakta, bu oyunlardan bazıları çok seviliyor bazıları hiç sevilmiyor. Bu makalede sizlere bu oyunlar içinden olan 5 oyunu derledik. Oyunların hepsini kendimiz de oynadık ve size sunuyoruz. Ayrıca bu oyunlar zaten yeni çıkmış oyunlar ve tahminimce bu oyunlardan bazıları yakın zamanda ücretli olabilir bu yüzden ücretli olmadan indirmenizi tavsiye ediyoruz. Her neyse hızlıca 5 farklı ücretsiz oyunun bulunduğu listemize geçelim.

ucretsiz steam oyunlari

5 Farklı Ücretsiz Oyun (Steam Üzerinden)

Sizler için bulduğumuz 5 bedava oyun aşağıdaki listede yer alıyor oyunları ücretsiz bir şekilde indirebilir ve kolayca erişim sağlayabilirsiniz. Herhangi bir problem veya sorun için Discord sunucumuza gelebilirsiniz. Aynı zamanda oyunların oynanış videolarını da makalemize koyduk indirmeden önce oyunların nasıl olduğuna bakabilirsiniz, bu sayede kafanızda oyunlar hakkında daha detaylı bir bilgi oluşmuş olur.

  • Gunman And The Witch

Bu oyunumuz şehir kurma ve yönetme tarzında bir oyun, fakat biraz farklı çünkü olaylar ve hikaye bir kasaba üzerinde geçiyor. Bu da oyuna farklı bir hava katıyor siz bir şerifsiniz ve kasabanızı yönetiyorsunuz binalar oluşturuyorsunuz bu binalara işçi koyuyorsunuz. Dikkat etmemiz gereken bazı şeyler var bunlardan en önemlisi yemek ve güvenlik kasabayı güvende tutmalıyız bunun için hapisane şerif binası gibi yerler inşa edebilirsiniz. Aynı zamanda yemek de çok önemli bunun için de market ve restoran inşa edebilirsiniz.

Oyunun diğer güzel bir özelliği ise sizin bir karakter olarak haraket edebiliyor olmanız ve silah kullanabiliyor olmanız kasabanızdaki suçluları direkt olarak kendiniz öldürebilirsiniz. Oyunda PP diye bir şey var bunun sayesinde yeni binalar açabiliyoruz PP kazanarak diğer binaları inşa edebilirsiniz. Ya da başka özellikler için bu puanı harcayabilirsiniz. Bu puan olmadığı zaman yeni binalar oluşturamıyorsunuz çünkü “B” tuşuna basıp açtığımız inşa kısmında bazı binalar kilitli oluyor ve bunları açabilmek için bizden “PP” puanı istiyor.

Oyunda para konusunda çok sıkıntı çekmiyorsunuz çok zor para kazanılmıyor fakat paranızı boşuna harcamayın çünkü bu sefer sıkıntılı bir duruma düşebilirsiniz. Oyundaki nüfus kendiliğinden artıyor işçi çok önemli bir faktör oyun içinde inşa ettiğimiz binaları açabilmek için içlerine çalışan koymamız gerekiyor bunun için nüfus çok önemli çalışanlarınızı boş işler ile meşgul etmeyin ve onları iyi kullanın.

Oyun kısaca yukardakilerden ibaret eğer daha fazla detay isterseniz videosunu izleyebilirsiniz bu sayede oyunu daha detaylı görmüş olursunuz bizim açıklamamız bu kadardı.

İndirmek Linki

Sistem Gereksinimleri (Minimum)

Intel Core i3

512 MB RAM

512 MB Ekran Kartı

400 MB Kullanılabilir Alan

  • Soccer Manager 2020

Bu oyunumuz da isminden anlayacağınız gibi bir futbol menajerlik oyunu. Oyunun kısaca özetini geçmek gerekirse sizlere şu şekilde anlatabilirim. Oyunda bir futbol takımı kuruyoruz sonrasında bu futbol takımını yönetiyoruz liglerde oynuyoruz transferler yapıyoruz. Binalarımızı yani stadyum gibi yerleri geliştiriyoruz ve oyun bunların içinde devam ediyor. Amacımız iyi bir takım oluşturmak ve liglde birinci olmak ya da turnuvalarda, bunun dışında takımımız için taktik yapıyoruz.

Maçlara çıkmadan önce oyun düzeninden birçok ayara kadar yapabildiğimiz şey var, oyun sırasında hücumun ne kadar fazla yapılacağını ne kadar defansif oynanacağını belirleyebiliyoruz bu sayede takımımız daha kolay maç kazanbiliyor. Aklınıza gelecek temel menajer oyununda olan özelliklerin zaten nerdeyse hepsi oyunda bulunmakta en büyük farkı ücretsiz olması diyebilirim.

İndirme Linki

Sistem Gereksinimleri (Minimum)

64 Bit İşletim Sistemi

1GHz İşlemci

1 GB RAM

DirectX 11.0

170 MB kullanılabilir Alan

  • Minds Of Nations

Oyununda bir medeniyet kuruyoruz ve bunu yönetiyoruz en kısa açıklaması bu şekilde diyebilirim fakat tabii ki belirli detaylar vermek gerkiyor. Öncelikle oyun çok oyunculu oynanabiliyor bu zaten en güzel özelliği diyebilirim. Bir yer seçiyoruz oraya ülkemizi kuruyoruz ve ülkemizi yavaş yavaş geliştiriyoruz. Örneğin ordumuzu ya da eğitimi bunun gibi faktörleri geliştiriyoruz bu sayede daha güçlü ve daha iyi bir ülke oluşturmaya çalışıyoruz.

Oyunda yönetim şeklinden tutunda dinlere kadar birçok detay bulunmakta bu sayede ülkenizi daha detaylı olarak yönetebiliyorsunuz. Ülkenizin yemek durumunu takip etmeniz önemli şeylerden birisi ve yönetim şeklini düzgün yapmanız bunun gibi faktörler oyunda halkı etkiliyor ve size karşı çıkabiliyorlar. Daha fazla detayı oyunun videosunda bulabilirsiniz ve nasıl bir oyun olduğunu görebilirsiniz ya da direkt olarak kendiniz indirip oynayabilirisiniz.

Oyunu İndir

Sistem Gereksinimleri (Minimum)

64 Bit İşletim Sistemi

Windows 10

Intel Core i5

4 GB RAM

  • Project Speed

Oyunumuz serbest bir araba sürme oyunundan ibaret engeller parkurlar zıplama rampaları gibi şeyler var ve seçtiğiniz araba ile burada eğlenmeye çalışıyorsunuz diyebilirim. Oyunda pek fazla bir detay yok liste içindeki en rahat oyun diyebilrim çünkü hiçbir şeyi umursamanıza gerk yok zaman öldürmek için oynayabileceğiniz bir oyun. Bence oyunun en kötü yanı 4.8GB olması böyle bir oyun neden 4.8GB ben onu anlamadım. Onun dışına kalan her şey normal diyebilirim. Çok kısa bir oynanış videosu var isterseniz izleyebilirsiniz.

Oyunu İndir

Sistem Gereksinimleri (Minimum)

Windows 7

AMD FX-4300 veya Intel Equivalant (İşlemci)

8 GB RAM

GTX 1050

  • World Of Warships

Oyun bir gemi savaş oyunu çok oyunculu bir oyun karşınızdaki düşmanları öldürmeniz gerekiyor online bir oyun offline bir modu olmayabilir. Yeni gemiler satın alabilirsiniz bu gemileri geliştirebilirsiniz mermiler alabilirsiniz ve savaşta geminizin gücüne göre rakip ile savaşabilirisniz. Oyun kısaca bundan ibaret dikket etmeniz gereken bazı noktalar var.

Bunlardan ilki gemi alırken özelliklerine bakmanız eğer geminizin zırhı kuvvetliyse dah az hasar alırsınız ama geminiz daha yavaş hareket edecektir bundan dolayı mermilerden kaçmanız zor olacaktır. Benim tavsiyem düşmanınıza yatay bir şekilde durmayın çünkü bu sefer düşmanınız sizi daha kolay vuracaktır düşmana karşı dikey bir pozisyonda durmaya özen gösterin ve çok açık pozisyonlarda oynamayın eğer açık pozisyonlarda oynarsanız aynı anda birden çok geminin hedefi olabilirsiniz.

Bunun dışında geminizi yükseltirken tek bir şeye önem vermeyin dengeli yükseltmeler yapın, bu sayede hem hızlı hem kuvvetli hem de güçlü bir gemi ortaya çıkarmış olursunuz. Bana kalırsa geminizin canının çok olması yerine daha yüksek hasar vermesi daha önemli gemi satın alırken buna göre alabilirsiniz.

Oyunu İndir

Sistem Gereksinimleri

64 Bit İşletim Sistemi

Intel Core 2 Duo 2.66 GHz, Core i3 2.5 GHz, AMD Athlon II X2 2.7 GHz

4 GB RAM

Nvidia GeForce GT 440/630, AMD Radeon HD 7660

53 GB kullanılabilir alan

DirectX 11

Daha Fazla Ücretsiz Steam Oyunları

Ücretsiz Steam oyunları arıyorsanız bulması çok zor değil bu makalede sizlere sadece 5 farklı oyun önderdik belkide listedeki oyunları beğenmemiş ya da daha önce oynamış olabailirsiniz. Bundan dolayı farklı oyunlar keşfetmek isteyebilirisniz sizin için buraya bir link bırakacağız linke gittiğinizde Steam üzerinde bedava olan oyunları göreceksiniz. Fakat linke gittikten sonra aşağı inmeyi unutmayın liste biraz aşağı kısımda başlıyor bunun dışında aynı zamanda sizlere erken erişim oyunlarının bulunduğu bir listede bırakacağız. Buradaki oyunların birçoğu ücretsiz oluyor isterseniz oradaki oyunlara da göz atabilirsiniz.

Erken Erişim Oyunları

Ücretsiz Oyunlar

Özet

Makalemizde sizlere 5 farklı ücretsiz oyun sunduk bu oyunlardan birisi zaten çok popüler bir oyun. Diğerleri yeni oyunlardı. Bunun dışında Steam üzerinde ücretsiz olan oyunların listelendiği bir linki sizlere sunduk. Bu link üzerinden bedava oyunları görebilirsiniz, aynı zamanda erken erişim oyunların listelendiği bir link daha verdik bu linkten de erken erişim oyunlarına ulaşabilirsiniz.

Makale içinde oyunların ne hakkında olduğundan ve temel olarak nasıl bir oyun olduklarından da bahsettik hatta oynanış videolarını da listemizde sizlere sunduk.

 

Benim Düşüncelerim

Listedeki oyunlar gayet güzel benim favori oyunum Gunman And The Witch oldu oyunu kendim de oynamaya başladım gayet güzel bir oyun oldukça da eğlenceli. Ücretsiz Steam oyunları hakkında hazırladığımız bu makaleyi umarım beğenmişsinizdir bunun dışında. Listedeki oyunları elimizden geldiğince kısa ve özetleyici bir biçimde anlatmaya çalıştık eğer oyunları görmek isterseniz bunun içinde oyannıl videolarını listemizde sizlere sunduk.

Sizin listedeki favori oyununuz hangisi ? Yorumlara yazabilirsiniz.


Önerilen İçerikler

Web Tabanlı Oyunlar

Düşük Sistem Gereksinimli Oyunlar

Dünya’da En Çok Oynanan Oyunlar

İçerik Hakkında Ne Düşünüyorsun?

Yazar: Enes Bekar

Yıllardır E-Spor ve Oyunlarla ilgiliyim hem oynuyorum hem izliyorum hem de olan bitenleri takip ediyorum. Oyunların dışında internet ve teknoloji dünyası hakkında olan şeyleri de elimden geldiği kadarıyla takip etmeye çalışıyorum. Bunu yaparken de gerçekten eğleniyorum ve daha da ötesi yeni şeyler öğreniyorum. Bu öğrendiğim yeni şeyleri de burada sizlerle paylaşmaya çalışıyorum.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

düşük sistem gereksinimli oyunlar

Düşük Sistem Gereksinimli Oyunlar (Ücretsiz ve Ücretli) – 2021

steam indirimleri ne zaman

Steam İndirimleri Ne Zaman ? – İndirim Tarihleri – 2020