in , ,

YouTube’dan Video İndirme Nasıl Yapılır – 2021

Bugünkü konumuz YouTube’dan video indirme. Birçoğumuz YouTube’dan müzik film veya normal bir video izlediğinde onu indirmek isteyebiliyoruz, bugün sizlere YouYube’dan nasıl video indireceğinizi anlatacağız. Gayet kolay ve programsız bir şekilde mobilden ya da bilgisayarınızı kullanarak bedava video indirme işlemini gerçekleştirebileceğiz.

İşlemimizi kısaca açıklamak gerekirse YouTube’da izlediğimiz videonun linkini kopyalayıp yapıştır yaparak reklamsız bir şekilde kolayca videomuzu indireceğiz.Sizlere 2 farklı yöntem ve bir de uygulama göstereceğiz ,siz istediğiniz yöntem ile videonuzu indirebilirsiniz,. Dikkat etmeniz gereken en önemli şey linkin direkt olarak bir oynatma listesi içerisinde olmaması, çünkü bu durumlarda video linki istediğimiz tarzda olmayabiliyor.

  • YouTube’dan Video İndirme – Devamı

  • Video İndirme Programı

  • Link Kopyalamadan Video İndirme Nasıl Yapılır

youtubedan video indirme

YouTube’dan Video İndirme – Devamı

Bu başlık altında size 2 farklı yöntemden bahsedeceğiz. Diğer yöntemler diğer başlıklar altında olacak. Öncelikle ilk yöntemimizden başlayalım ilk yöntemimizde videomuzun linkini kopyalayıp bir web sitesine yapıştırarak abartmadan söylüyorum 10 saniye içinde videomuzu hızlıca indirmiş olacağız. Aynı zamanda ses ya da video dosyası yani mp3 ya da mp4 olarak seçebiliyoruz. Web sitemizin ismi FLVTO buraya tıklayarak ulaşabilirsiniz, her neyse ilk yapmanız gereken adım videonun linkini kopyalamak ve sonrasında web siteye gitmek olacak sonrasında karşımıza çıkan kutucuğa videonun linkini yapıştıracağız. Daha sonra yapmamız gereken adım sadece uzantıyı (mp3 ya da mp4) seçip “Dönüştür” butonuna tıklamak olacak. Ardından karşımıza çıkan kutunun %100 olmasını bekleyeceğiz. %100 olduktan sonra karşımıza çıkacak turuncu kutuda yazan “İndir” butonuna tıklayıp videomuzu anında indirebiliriz. İşlemimiz bu kadar basit.

İkinci yöntemimizde linki kopyalamadan nasıl video indireceğiz buna bakacağız bu işlem biraz daha kolay ben size bunu tavsiye ediyorum. Her neyse hızlıca başlayalım bu sefer yapmamız gereeken videomuzun linkini değiştirmek olacak. Linki değiştirdiğimizde bizi indirme sayfasına direkt olarak yönlendirecek. Bu sayede kopyalama işlemi yapmak zoruna kalmayacağız. YouTube’dan videoyu açalım ve (www.youtube) olan kısımı (www.flyoutube) olarak değiştirelim kısaca YouTube yazısından önce “fl” ekleyelim bu sayede bizi direkt olarak indirme sayfasına götürecek ve linki kendi kopyalamış olacak. Şimdi tek yapmamız gereken diğer şey uzantımızı (mp3 ya da mp4) seçmek sonra “Dönüştür” butonuna tıklamak, hemen akabinde turuncu kutunun dolmasını bekleyeceğiz ve “İndir” butonuna basıp videomuzu indireceğiz.

Video İndirme Programı

Eğer YouTube’dan çok sık video ya da müzik indirmek istiyorsanız yani sürekli indirme işlemi yapıyorsanız size uygulama kullanmanızı öneririm bu sayede daha kolay bir şekilde işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz. Her neyse bu sefer kolayca program indirip daha sonra kullanacağız. Önce programımızı ya da uygulama artık ne demek isterseniz. Bi programımızı indirelim buraya tıklayarak FLVTO sitesinin uygulamasını indirelim. Cihazınızı tespit edecek ve sizi indirme sayfasına yönlendirecek telefonunuza bilgisayarınıza kolayca indirebilirsiniz.

Şimdi uygulamayı nasıl kullanacağız bundan bahsedelim. Biz burada sadece bilgisayar üzerinde nasıl kullanacağınızı anlatacağız telefon üzerinde uygulama sizi zaten yönlendirecektir. Programı kurduktan sonra açalım kaşımıza url yani link yapıştırmamız gereken bir alan çıkacak bu alana YouTube video linkimizi kopyalayıp yapıştıracağız. Sonra karşımıza iki farklı tuş çıkacak ses ya da video işareti bulunan biz videoyu nasıl indirmek istiyorsak ona tıklayacağız. Ardından indirmeye başlayacak ve indirmiş olacak kenardaki tuşa basarak klasörde göster ya da Finder’da göster kısmına tıklayabilirsiniz videoyu nereye indirdiğini bu şekilde görebilirsiniz.

youtubedan video indirme 2020

Benim Düşüncelerim

Bence yukarıdaki üç farklı yöntemden herhangi birisi ile beraber çok kolay bir şekilde video ya da müzik indirebilirsiniz tek bir site ile hepsini yapabiliyoruz aynı zamanda reklam sayısı neredeyse yok denecek kadar az ki zaten bizi reklamlar engellemiyor sahte indirme tuşu da yok bu sayede kolayca işlemlerimizi yapabilriz.


Beğenebileceğiniz İçerikler

Ücretsiz Stok Fotoğraf Siteleri

İnternetten Hızlı Dosya İndirme

İçerik Hakkında Ne Düşünüyorsun?

Yazar: Enes Bekar

Yıllardır E-Spor ve Oyunlarla ilgiliyim hem oynuyorum hem izliyorum hem de olan bitenleri takip ediyorum. Oyunların dışında internet ve teknoloji dünyası hakkında olan şeyleri de elimden geldiği kadarıyla takip etmeye çalışıyorum. Bunu yaparken de gerçekten eğleniyorum ve daha da ötesi yeni şeyler öğreniyorum. Bu öğrendiğim yeni şeyleri de burada sizlerle paylaşmaya çalışıyorum.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

2 Yorum

instagram da keşfete nasıl çıkılır

Instagram’da Keşfete Nasıl Çıkılır (Keşfet Taktikleri) – 2021

streamlabs obs ayarları 2020

Streamlabs OBS Ayarları – Nasıl Yapılır 2021